Canicross aneb běh se psem - speciál pro ČF

Vážení sportovní přátelé Českého fouska, rád bych vás tímto pozval na „nultý ročník“ seriálu tří závodů v běhu s vaším čtyřnohým parťákem. Potřebné vybavení (sedák, tažnou šňůru i postroj pro psa) si můžete bezplatně na místě zapůjčit u stánku Behejsepsem.cz (pouze tuto skutečnost raději napište předem do poznámky v přihlášce). Takže nemusíte mít starost, že investujete peníze do nějakého vybavení a pak to nebude psa nebo vás bavit…

 

První závod „Hon na beránka“ se uskuteční již 25. 3. v Brandýse nad Labem – Staré Boleslavi. Přihlašovat se můžete již nyní na https://www.stopnito.cz/prihlaseni-na-zavod/205 za zvýhodněné startovné 50,- Kč (pouze pro ČF).

Těšit se můžete na zajímavý závod, přátelskou atmosféru i to, že poznáte nové kamarády. V zázemí závodu je zajištěno občerstvení. U stánku Behejsepsem.cz vám v případě zájmu i poradí co a jak… A pro tři nejlepší ČF bude připraveno ocenění v podobě diplomu a nějakého dárku… Navíc všichni získají body do celkového hodnocení, takže na konci roku, respektive při posledním závodě (tj. Honu na Mikuláše), vyhlásíme nejúspěšnějšího „fousatého“ závodníka v celé sérii závodů.

Bodovat se bude v každém závodě 15 nejúspěšnějších fousků následovně:

  1. místo = 21 bodů
  2. místo = 18 bodů
  3. místo = 15 bodů
  4. místo = 12 bodů
  5. místo = 11 bodů

I

  1. 15. místo = 1 bod

Jak jsem již uvedl výše, jedná se o 3 závody v tomto roce. Teď na jaře je jeden a na podzim budou následovat ještě další dva – Hon na Václava a Hon na Mikuláše. Termíny budou během roku upřesněny na stránkách Nučické smečky, z.s. http://nucicka-smecka.cz/

Za možnost mít „vlastní závody“ pro naše všestranné národní plemeno děkuji především Aleně Zbožínkové z Nučické smečky, z.s. – na ní se můžete obracet i s vašimi dotazy ohledně závodů na mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a jakékoli dotazy na psí sporty můžete psát mně na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Těším se s vámi na sportovních akcích na viděnou

                                                                                                             

Vláďa Kalivoda