Uzávěrka zpravodaje 1/2024 je 31.12.2023, články o fouskovi a životě s ním, můžete  zasílat do tohoto data na adresu tiskového referenta. Děkujeme

Ostatní klub. zkoušky

Lesní zkoušky ohařů Ejpovice

Rok se s rokem sešel a západočeská pobočka Klubu chovatelů českých fousků pořádala ve spolupráci s OMS Rokycany lesní zkoušky ohařů. Zkoušky se konaly 17. 6. 2023 v Ejpovicích na Rokycansku.

Číst dál …

Klubové podzimní zkoušky  (CACT) – Tuhaň, okres Mělník

Klubové podzimní zkoušky se zadáváním čekatelství CACT se v letošním toce konaly v sobotu dne 1. 10. v honitbě MS Kly- Tuhaň. Zkoušky byly uspořádány ve spolupráci Klubu chovatelů českých fousků,

Číst dál …

         Jihočeská pobočka v čele s Břetislavem Uchytilem uspořádala jubilejní 10. ročník Jihočeského derby ve spolupráci s OMS Český Krumlov  s centrem na chatě mysliveckého sdružení v obci Přídolí. Derby je soutěž, které se skládá z podzimních zkoušek a zkoušek z vodní práce a je možnost zadání čekatelství  titulu šampión práce CACT.
          Podařilo se obsadit plánovaných 12míst a soutěže se zúčastnilo 10 českých fousků a dva němečtí ohaři drátosrstí. Jihočeské derby dokončilo 6 jedinců, ostatní uspěli pouze v jedné ze dvou částí. 

Číst dál …

Strana 1 z 5

Login