logo text

český fousek

Klubová výstava se zadání titulu  CAC

Jihočeská pobočka, Lesy města Písek, lesovna Flekačky              1.6. 2024   

Výsledky (zdroj systém Doggoffice)

>>Fotogalerie<<         katalog - výsledky>>pdf icon

Jakmile budou výsledky  zpracovány v rámci katalogu, budou zveřejněny.

Rozhodčí Ing. Jaroslav Havlát

             
BĚLOUŠ            
             
Hodnocení Třída Jméno psa Chovatelská stanice Zápisové číslo Majitel Katalog
N1 Třída štěňat ♂ Bone Breaker Aldoney Czech ČLP/CF/66165
 Jiřina Tomková
1
VD4 Třída mladých ♂ Boris od Divé Báry od Divé Báry ČLP/CF/66049
 Libor Uttl
2
VD Třída mladých ♂ Brit z Daseňáku z Daseňáku ČLP/CF/66062
 Josef Holeš
3
V3 Třída mladých ♂ Fin z Cecemínských vinic ČLP/CF/65990
 Lukáš Tomek
4
V2 Třída mladých ♂ Hart Perdix Bohemia ČLP/CF/66030
 Petr Brziak
5
V1, CAJC Třída mladých ♂ Jesse z Kyjovic ČLP/CF/66015
 Jana Drncová
6
V1, CAC Mezitřída ♂ Zeus z Hložku ČLP/CF/65811
 Marcel Kubeš
7
V Třída otevřená ♂ Alex z Betlémských chaloupek ČLP/CF/65634
 Václav Ceral
8
V3 Třída otevřená ♂ ALF od Divé Báry ČLP/CF/65298
 Josef Hudacký
9
D Třída otevřená ♂ Aron Skřivánčí vrch ČLP/CF/65616
 Luboš Maršálek
10
V2, r.CAC Třída otevřená ♂ Arpád z Těšínovských buků ČLP/CF/65643
 Tomáš Kouba
11
V4 Třída otevřená ♂ Baddy z Nového Údolí ČLP/CF/65084
 Josef Valenta
12
VD Třída otevřená ♂ Coudy z Bernartických hájů ČLP/CF/65547
 Petr Kotalík
13
V1, CAC Třída otevřená ♂ Dar Od Dobevského hájku 65209
 Petr Zedníček
14
VD Třída otevřená ♂ Don od Blatského rybníka ČLP/CF/65487
 František Vítovec
15
VD Třída otevřená ♂ Ox od Kralovického potoka od Kralovického potoka ČLP/CF/65817
 Miroslav Medek
16
VD Třída otevřená ♂ Uriáš z Přerovska z Přerovska ČLP/CF/65423
 Vladimír Klíma
17
VN1 Třída štěňat ♀ Be My Baby Aldoney Czech CLP/CF/66168
 Věra Vtelenská
18
V1, CAJC Třída mladých ♀ Brita z Daseňáku ČLP/CF/66067
 Milan Kudrna
19
ABS Třída mladých ♀ Gala z Otmického polesí ČLP/CF/65934
 Ivan Soukup
20
VD Třída mladých ♀ Gita z Městečka na dlani ČLP/CF/65928
 Pavel Novák
21
V2 Třída mladých ♀ Ira z Dubové hráze ČLP/CF/66022
 Martina Voňavková
22
VD Třída mladých ♀ Rexa Krupá ČLP/CF/66075
 Jaroslav Rataj
23
V1, CAC, BOB Mezitřída ♀ Brita z Vlkovské krajiny ČLP/CF/65906
 Václav & Blanka Sobolíkovi
24
VD2 Mezitřída ♀ Enigma z Neřádova stavení ČLP/CF/65861
 Ludvík Milfait
25
NE Mezitřída ♀ Era z Neřádova stavení 65860
 Jaroslav Marek
26
D Mezitřída ♀ Zuzi z Hložku ČLP/CF/65816
 Pavel Němec
27
V3 Třída otevřená ♀ Asta Sv.Huberta ČLP/CF/65736
 Zdeněk Jobánek
28
V1, CAC Třída otevřená ♀ Cigi z Nového údolí ČLP/CF/65628
 Luděk Fanta
29
VD Třída otevřená ♀ Cira z Předbořských drah CF/65263
 Milan Žid
30
VD Třída otevřená ♀ Conny Ja-He ČLP/CF/65169
 Hugo Moc
31
V Třída otevřená ♀ Cora z Nového Údolí ČLP/CF/65623
 Luboš Hájek
32
V4 Třída otevřená ♀ Daisy Vallis Baptismi ČLP/CF/64623
 Daniel Patzelt
33
V2, r.CAC Třída otevřená ♀ Fatty Perdix Bohemia CLP/CF/65145
 Petr Brziak
34
V Třída otevřená ♀ Mia z Lovčických tarasů ČLP/CF/65675
 Roman Božovský
35
VD Třída otevřená ♀ Quira Krupá Krupá ČLP/FC/65764
 Karel Lapáček
36
VD Třída otevřená ♀ Sára z Drňovek z Drňovek ČLP/CF/65691
 František Brůžek
37
VD Třída otevřená ♀ Aga Sv.Huberta ČLP/CF/65732
 Milan Kříž
38
V1, CAC Třída pracovní ♀ Betty z Nového Údolí ČLP/CF/65092
 Marketa Zapletalova
39
V1, BOV Třída veteránů ♀ Jasněnka od Pitné vody ČLP/CF/62076
 Pavel Kacl
40
             
HNĚDÁK            
Hodnocení Třída Jméno psa Chovatelská stanice Zápisové číslo Majitel Katalog
VN1 Třída dorostu ♂ Žán z Hložku ČLP/CF/66125
 Radek Pešl
41
V1, CAJC Třída mladých ♂ Cyro ze Sulevic ČLP/CF/66011
 Jan Pěknice
42
V1, CAC, BOS Třída otevřená ♂ Borek z Vlkovské krajiny ČLP/CF/65903
 Milan Valkoun
43
VD2 Třída otevřená ♂ Gery Střihovhárt Střihovhárt ČLP/CF/65124
 Břetislav Uchytil
44
VD2 Třída pracovní ♂ Fík Perdix Bohemia ČLP/CF/65142
 Petr Brziak
45
V1, CAC Třída pracovní ♂ Hard od Olší 65513
 Vladimír Hrstka
46
VD3 Třída pracovní ♂ Honza z Jasněnčina Popluží ČLP/CF/65826
 Pavel Kacl
47
V1, CAC Třída vítězů ♂ Akim z Hrachoviště ČLP/CF/65474
 Tereza Hálová
48
V1, CAJC, BOJ Třída mladých ♀ Faty z Cecemínských vinic ČLP/CF/65993
 Pavel Horák
49
V2 Třída mladých ♀ Fira z Kochánova z Kochánova ČLP/CF/65900
 Michal Chlubný
50
VD3 Třída mladých ♀ Františka z Kochánova z Kochánova ČLP/CF/65901
 Aleš Dáňa
51
VD4 Třída mladých ♀ Ila z Dubové hráze z Dubové hráze ČLP/CF/66026
 Josef Němec
52
V1, CAC Mezitřída ♀ Freeda z Městečka na dlani ČLP/CF/65791
 František Jeníček
53
V1, CAC Třída otevřená ♀ Agáta Těšínovských buků ČLP/CF/65648
 Karel Košák
54
VD3 Třída otevřená ♀ Perla Krupá ČLP/CF/65290
 Tomáš Wallner
55
VD4 Třída otevřená ♀ Vilda z Těšínovských buků ČLP/CF/64501
 Jana Horová
56
V2, r.CAC Třída otevřená ♀ Ynka z Hložku z Hložku ČLP/CF/65471
 Tomáš Bort
57
VD1 Třída pracovní ♀ Heda od Olší od Olší ČLP/CF/65517
 Luboš Makrlík
58
V1 Třída veteránů ♀ Czárka od Bouňovské studánky ČLP/CF/62322
 Jaroslav Rataj
59

 

Login

Přihlášení do členské zóny