cshrenfrdehuitplptruskesuk

Přihlášení do členské zóny

Přihlášení pro správu inzerátů a zobrazení dokumentů v členské zóně

Váš profil

přihlášení-pokus

cf logo KLUB CHOVATELŮ ČESKÝCH FOUSKŮ

Inzerce - výpadek

Omlouváme se, ale z důvodu práce na serveru není momentálně inzerce plně funkční.
Na odstranění problémů se pracuje.
Děkujeme za pochopení.

Než bude problém odstraněn, zasílejte inzerci včetně fotografií na správce webu matejakova.d@tiscali.cz , bude zveřejněna jiným způsobem.

 

Pohár severočeské pobočky KCHČF 15.7.2017

Pohár severočeské pobočky KCHČF

15.7.2017 proběhl v Kněžicích na žatecku 1.ročník soutěže Pohár severočeské pobočky KCHČF, který se běžel jako PZ+“rákosí“.

Na zkoušky nastoupilo devět českých fousků, dva krátkosrstí ohaři a jeden německý drátosrstý ohař. Soutěž proběhla za velice příjemného počasí, v dobře zazvěřeném terénu a v téměř domácím prostředí. Byly k vidění jak kvalitní práce vychozených psů, tak výkony mladých, neuklidovaných jedinců v kombinaci se zkušenými, nebo začínajícími vůdci.

  Vítězem zkoušek se stala mladá fenka drátosrstého ohaře BĚTA  BERRMONT  vedená zkušeným Radimem Dudou. Na druhém místě skončil  nejlepší český fousek ART VON DER KNETZBERGEN –vítěz Poháru severočeské pobočky KCHČF , kterého vedl Miroslav Kašpar .

Všem účastníkům bych chtěl poděkovat za příjemnou atmosféru, Luboši Ventovi za domací prostředí a těším se na příští setkání v Děčíně!    Českým fouskům zdar!              Petr Brziak

Výsledková tabulka >> psp 2017