cshrenfrdehuitplptruskesuk

Přihlášení do členské zóny

Přihlášení pro správu inzerátů a zobrazení dokumentů v členské zóně

cf logo KLUB CHOVATELŮ ČESKÝCH FOUSKŮ

MVP České Budějovice 13.4.2019

V kruhu posuzoval MVDr. Šlapanský Luboš, přihlášeno bylo 15 českých fousků

 

Vítězem plemene se stal Ontário z Těšínovských buků Výborný1, CAC, CACIB,BOB, který se v závěrečných soutěžím ve Velké národní ceně umístil na 2. místě a ve skupině FCI7 na místě 4.

Psi

třída dorostu

Brix  z Valovských Březinek         ČLP/CF/64224   12.10.2018          VELMI NADĚJNY 1

o:Car z Březové stráně  m:Amy Vousaté štěstí

Chov: Hrnciar Miroslav  Maj: Ondřejová Lada

Třída mladých

Brit z Němcova Dvoru   ČLP/CF/64006   5.4.208                                 VELMI DOBRÝ 4

o:Jun z Přerovska            m:Ajla z Nemcova dvoru

Chov: Němec Tomáš     maj: Plechatý Milan

Caesar Z Orlického panství          ČLP/CF/64135   16.5.2018            VELMI DOBRÝ 3

o:Caro Max od Bouňovské studánky     m:Rea z Kalupčeka

Chov: Neměc josef        Maj: Šácha Jindřich

Crusoe Vallis Baptismi   ČLP/CF/63871   1.2.2018                              VÝBORNÝ 1, CAJC, BOJ

o:Dyk z Vlčetínských rybníček   m:Rouse z Hložku

Chov. Ing. Matějáková Drahomíra          Maj: Lavička Rostislav

Mit od Tyrše      ČLP/CF/64127   29.4.2018                                            VÝBORNÝ 2

o:Aris ode Lesa borkovníku        m: City Gala Bouček

Chov: Blažek Jan              Maj: Wasková Jana

mezitřída

Ben z Březové hráze      ČLP/CF/REG/63815         25. 10. 2017        VELMI DOBRÝ

o: Argo Farní Dvůr           m: Hena z Podhoránku

Chov:Ing. Holický Jan     maj: Ing. Holický Jan

Lesan od Tyrše                 ČLP/CF/63772                    20. 7. 2017         VÝBORNÝ 1, CAC

o: Caro Max od Bouňovské studánky                 m: City Gala Bouček

Chov: Blažek Jan              Maj:gruber Václav

třída pracovní

Car z Rančířova                 ČLP/CF/63080                   26.10.2015          VÝBORNÝ 2                

o: Chat ze Zvíkovské bašty          m: Alka z Rančířova

Chov: Půža Jiří   Maj: Půža Jiří

Orro z malého Boubína                ČLP/CF/63167                                  VÝBORNÝ 1, CAC, ResCACIB

o:Brok z Lesní                        m: Irry z Malého Boubína

ch:Ouředník Jaromír            maj: Lhotová Jana

třída šampiónů

BOR z Jamenských valíků         ČLP/CF/62504  29.3.2014         ABSENCE

o: Chat ze Zvíkovské Bašty      m: Gréta ze Skorotínské Hájovny

Chov: Jindřich Šácha    Maj:Jindřich Šácha

Ontario z Těšínovských buků     ČLP/CF/62846   26.4. 2015           VÝBORNÝ 1, CAC, CACIB, BOB

o: Eldorado z Těšínovských buků             m: Cilka z Debce

Chov: Ing.Václav Sobolík              Maj : Ing.Václav Sobolík              

Feny

třída dorostu

Bernadetta Adéla  z Valovských Březinek            ČLP/CF/64227   12.10.2018          VELMI NADĚJNÝ 1

o:Car z Březové stráně  m:Amy Vousaté štěstí

Chov: Hrnciar Miroslav  Maj: Ondřejová Lada

Třída mladých

Cita Z Orlického panství                               ČLP/CF/64139   16.5.2018            VÝBORNÝ 2

o:Caro Max od Bouňovské studánky     m:Rea z Kalupčeka

Chov: Neměc josef        Maj: Kovařík Jaroslav

Ida z Weiherowskiej Bukowiny                ČLP/CF/64176   12.4.2018            VÝBORNÝ 1

o:Eldorádo zTěšínovských buků                               m:Bryza z Weiherowskiej Bukowiny

Chov: Slawinski Tomasz                               maj: Vtelenská Věra

Mezitřída

Brita od Chlumínské kamizolky                  ČLP/CF/63786                     VÝBORNÝ 1, CAC, CACIB, BOS

o:Rocki z Hložku               m:Cindy z Pištínských blat

Chov: Zachara Petr         Maj: Ing. Petrák Karel