cshrenfrdehuitplptruskesuk

Přihlášení do členské zóny

Přihlášení pro správu inzerátů a zobrazení dokumentů v členské zóně

cf logo KLUB CHOVATELŮ ČESKÝCH FOUSKŮ

DUO CACIB Praha 1-2.11.2014

DOUBLE CACIB - Prague Expo Dog 1.11.2014 - 2.11.2014

O tomto víkendu proběhla v Praze dvoudenní mezinárodní výstava psů, kdy měli možnost psi a feny získat v průběhu dvou dnů dva tituly CAC nbeo CACIB.

 

V sobotu bylo přihlášeno 12 a v kruhu se předvedlo 10 českých fousků, posuzovala je paní McCarry Carrol Angie z Irska. 

V něděli bylo přihlášeno 9 a předvedlo se pouze 8 českých fousků, posuzoval pan Řehánek Petr.

Výsledky sobota        
1.11.2014 rozhodčí v kruhu paní McCarry Carrol Angie (Irsko)    
1716 třída mladých Evar z Otmického polesí Voříšek Jaroslav Absence
1717 třída otevřená Alex ze Slunné paseky Schwing Lea Výborný2, RCAC, RCACIB
1718 třída otevřená ARKO z Wejherowskiej Bukowiny Ing. PORUBSKÝ Marian Výborný1, CAC, CACIB, BOB
1719 třída otevřená Dyk z Otmického polesí Voříšek Jaroslav Velmi dobrý3
1720 třída veteránů Borek z Chatrnosti Ing. Porubský Marian Výborný1, BOV
1721 třída dorostu Bora od Karlova smrku Kuncová Barbora Velmi nadějný1
1722 mezitřída Aly od Chlupatého habru Vlk Vladislav Výborný1, CAC
1723 mezitřída Bystra z Cecemínských vinic Berková Petra Velmi dobrý3
1724 mezitřída Hira ze Staropleských luk Pavlíková Eva Výborný2, RCAC
1725 třída otevřená Cindy z Novoveského lesa Blahuš František Absence
1726 třída pracovní Greta ze Staropleských luk Pavlíková Eva Výborný1, CAC, RCACIB
1727 třída šampionů Dita od Panského rybníka Schwing Lea Výborný1, CAC, CACIB

 

 

Výsledky neděle        
2.11.2014 rozhodčí v kruhu pan Řehánek Petr (ČR)    
6533 třída otevřená Alex ze Slunné paseky Schwing Lea Výborný2, RCAC, RCACIB
6534 třída otevřená ARKO z Wejherowskiej Bukowiny Ing. PORUBSKÝ Marian Výborný1, CAC, CACIB, BOB
6535 třída veteránů Borek z Chatrnosti Ing. Porubský Marian Výborný1, BOV
6536 mezitřída Alma ze Slunné paseky Boháčová Lucie Výborný2, RCAC
6537 mezitřída Hira ze Staropleských luk Pavlíková Eva Výborný3
6538 mezitřída Jorika z Těšínovských buků Sobolíková Blanka Výborný1, CAC, RCACIB
6539 třída pracovní Cindy z Novoveského lesa Blahuš František Absence
6540 třída pracovní Greta ze Staropleských luk Pavlíková Eva Výborný1, CAC
6541 třída šampionů Dita od Panského rybníka Schwing Lea Schwing Výborný1, CAC, CACIB