cshrenfrdehuitplptruskesuk

Přihlášení do členské zóny

Přihlášení pro správu inzerátů a zobrazení dokumentů v členské zóně

cf logo KLUB CHOVATELŮ ČESKÝCH FOUSKŮ

Evropská výstava psů Brno a národní výstava - výsledky

Evropská výstava psů Brno 2014

Ve dnech od 23 ÷ 26.10.2014 probíhala v pavilonech brněnského výstaviště Evropská výstava psů, při které se konala i národní výstava psů.

Na této výstavě měl fousek po všechny čtyři dny svůj propagační stánek, kde si zájemci mohli odnést malou pozornost a hlavně informace o českém fouskovy. Českého fouska jsme také předváděli každý den na začátku závěrečných soutěžích ve velkém kruhu v pavilónu P. Moderátorky řekli něco o historii plemene a k jakému účelu byl český fousek vyšlechtěn a k čemu se používá.

Fousek slavil úspěch i v závěrečných soutěžích Evropské výstavy, kdy se  Bor z Jamenských valíků dostal do užšího výběru ve třídě dorostu.

zaver-dorost2 zaver-dorost1

 

A dalším úspěšným fouskem byl Ogar z Kobeřic, který se umístil na krásném třetím místě skupiny Junior FCI VII.

zaver-junior1zaver-junior2 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Přinášíme výsledky a pár fotek je ve >> fotogalerii , článek bude následovat.

Výsledky národní výstavy 25.10.2014    
Psi          
3185 třída dorostu Bor z Jamenských Valíků Šácha Jindřich Velmi nadějný1
3186 třída otevřená Arko z Wejherowskiej Bukowiny PORUBSKÝ Marian Výborný1, CAC
3187 třída vítězů Eldorádo z Těšínovských buků Ing. Brzkovská Dana Výborný1, CAC, NV, BOB
Feny          
3188 mezitřída Finta z Větřkovic Raffai Ladislav Výborný1
3189 třída otevřená Adora z Wejherowskiej Bukowiny Zachrdla Jaroslav Výborný2
3190 třída otevřená Ara z Šerosvitu Šindelář Vladislav Výborný1, CAC, NV, BOS

 

Výsledky evropské výstavy 26.10.2014    
10486 třída dorostu Bor z Jamenských Valíků Šácha Jindřich Velmi nadějný1, Evropská naděje
10487 třída mladých Ogar z Kobeřic Zbytovský Ondřej Výborný1, CAJC, BOJ, EV mladých
10488 třída otevřená Arko z Wejherowskiej Bukowiny PORUBSKÝ Marian Výborný1, CAC, RCACIB
10489 třída otevřená Dag z Jedlové strouhy Dušek Ondřej Výborný2, RCAC
10490 třída pracovní Aran z Rohacka Pešaková Helena Výborný1, CAC
10491 třída pracovní Flik z Lovčických tarasů Kalabus Martin Výborný2, RCAC
10492 třída šampionů Eldorádo z Těšínovských buků Ing. Brzkovská Dana Výborný1, CAC, CACIB, Evropský vítěz, BOB
10493 třída šampionů Luc Maholánsky les Kolesárová Erika Výborný2, RCAC
10494 třída veteránů Borek z Duškova dvora Pitrová Jana Výborný1, BOV
10495 mezitřída Jorika z Těšínovských buků Sobolíková Blanka Výborný1, CAC, RCACIB
10496 třída otevřená Adora z Wejherowskiej Bukowiny Zachrdla Jaroslav Výborný2, RCAC
10497 třída otevřená Finta z Větřkovic Raffai Ladislav Výborný1, CAC, CACIB, Evropský vítěz, BOS
10498 třída šampionů Erna Krupá Chalupová Veronika Výborný1