cshrenfrdehuitplptruskesuk

Přihlášení do členské zóny

Přihlášení pro správu inzerátů a zobrazení dokumentů v členské zóně

cf logo KLUB CHOVATELŮ ČESKÝCH FOUSKŮ

IX. Hanácká národní výstava psů 4.1.2014

 

IX. NÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ
s mezinárodní účastí všech plemen se zadáváním
CAJC, CAC ČR, Res. CAC ČR, CAC ČMKU, Národní vítěz

         Tato výstava se pravděpodobně naposledy konala v Brně a opět se přesune do opravených výstavních pavilonů v Olomouci. Na tuto výstavu bylo přihlášeno 15 českých fousků do kruhu natoupilo 14 jedinců. V kruhu posuzoval pan Václavík Miroslav.

Několik fotek z posuzování v kruhu naleznete ve >> fotogalerii <<

 

 

Psi

Třída dorostu

Lincoln z Těšínovských buků                     27.6.2013             nenastoupil

o: Gaston z Těšínovských buků               m: Jery z Vilímova

ch: Ing. Sobolík Václav               maj: Sobolíková Blanka

Ogar z Kobeřic                                   19.5.2013              VN1

o: Hardy z Koblova                    m: Heda z Kobeřic

ch: Narovec Jaroslav               maj: Zbytovský Ondřej

Třída mladých

Arko z Wejherovskiej Bukowiny       17.10.2012       V1, CAJC, BOJ

o: Borek z Chatrnosti               m: Koksa Rawicka Sfora

ch: Slawinski Tomasz               maj: Porubský Marian

Třída otevřená

Chero Krupá                                  27.4.2012       VD1

o: Ogar z Hložku               m: Alma od Anabušského lesíka

ch: Pokorný Radek               maj: Franc Pavel

Třída pracovní

Aran z Rohacka                                  19.9.2011       VD1

o: Argo od Brašnického rybníka           m: Besy od Panského rybníka

ch: Rohacký Tomáš               maj: Pešaková Helena

Arni Farní dvůr                                     19.4.2011          D

o:Ricky z Kyjovic                m:Asta od Zábořského dubu

ch:Vyjídáček Radomír         Ing., maj: Mikoška František

 

Feny

Třída dorostu

Jorika z těšínovských buků                 26.4.2013        VN1

o: Dar z Huťské osady             m: Cilka z Debce  

ch: Ing. Sobolík Václav          maj: Sobolíková Blanka

Třída mladých

Firka z Větřkovic                                       7.2.2013       V1, CAJC

o: Ron z Březové stráně           m: Jaša z Kobeřic

ch: Glauder Zdeněk               maj: Glauder Zdeněk

Hira ze Staropleských luk                    21.3.2013    V2

o: Oskar od Jemiluk           m: Free ze Staropleských luk

ch: Pavlíková Eva               maj: Pavlíková Eva

Třída otevřená

Artemis Farní dvůr                     19.4.2011   V2

o: Ricky z Kyjovic                                m: Asta od Zábořského dubu

chovatel: Vyjídáček Radomír                  maj: Dočkalová Iveta

Asta Jarpol                                  1.5.2011     D

o: Nero z Dřevnického pramene             m: Cilka z Podřebčem

ch: Poláček Jaroslav                    maj: Neradilová Silvie

Cita z Pískové zahrady                      10.4.2011  VD3

o: Avar ze Střežmé          m: Nira od Jemiluk

ch:Linhart Václav          maj:Chlubný Michal

Gloria z Těšínovských buků                 4.4.2011             V1, CAC

o: Dar z Huťské osady             m: Ajša od Strouhovce  

ch: Ing. Sobolík Václav          maj: Zrost Jiří

Třída pracovní

Erna Krupá                                 26.3.2008         V2

o: Ajax z Malé Volavky          m: Alma od Anabušského lesíka

ch: Pokorný Radek               maj: Chalupová Veronika

Rouse z Hložku                        13.4.2012          V1, CAC, NV, BOB

o: Oskar od jemiluk                 m: Nella z Hložku

ch: Havlát Jaroslav                  maj: Matějáková Drahomíra + Matěják Michal

 

O titul BOB si v kruhu zaběhali fena z třídy pracovní Rouse z Hložku a pes z třídy mladých Arko z Wejherovskiej Bukowiny

rosue-arco-nvhanacka2014