cshrenfrdehuitplptruskesuk

Přihlášení do členské zóny

Přihlášení pro správu inzerátů a zobrazení dokumentů v členské zóně

cf logo KLUB CHOVATELŮ ČESKÝCH FOUSKŮ

Klubové výstavy v roce 2020

informace k jednotlivým výstavám budou postupně doplňovány


6.6.2020     přesun na 19.9.2020      Klubová výstava bez zadání titulu KV , CAC   OMS Písek      rozhodčí:   J. Štich, Ing. Sobolík (E. Vysloužil)

uzávěrka je 10.8.2020 cena 500 Kč (změna oproti propozicím, vloženy nové aktuální).

propozice >> pdf icon    přihláška >>pdf icon


13.6.2020     přesun na 27.9.2020   Klubová výstava se zadáním klubového vítěze  , CAC          OMS Olomouc, Náměšť na Hané         posuzují:  Ing.Havlát, P. Herman

propozice >> pdf icon    přihláška >>pdf icon

 


6.9.2020     /neděle/   Speciální klubová výstava bez zadání titulu KV , CAC   při NV Olomouc Floracanis      posuzují: E. Vysloužil (Ing. Sobolík)  je možná změna dle aktuální situace

propozice >> pdf icon    přihláška >>pdf icon     Na tuto výstavu je možné se přihlásit i online >> www.dogoffice.cz

Informace o výstavě >> www.floracanis.cz           Pro fousky je v sobotu výstava Floracanis, a v něděli je v tom samém areálu klubová výstava českých fousků. 

Upozornění: NA KAŽDOU VÝSTAVU SE HLÁSÍTE ZVLÁŠŤ, PRO KAŽDOU JE SAMOSTATNÁ PŘIHLÁŠKA!!  Pro klubovou výstavu vyplnit zbarvení bělouš / hnědák. Na klubových výstavách se posuzují zbarvení samostatně. V Dogoffice se také přihlašuje na KV dle zbarvení.


 

UPOZORNĚNÍ: na těchto výstavách bude probíhat výběr do chovu. Výběru do chovu se může jedinec účastnit až po posouzení na některé z klubových výstav, jelikož posudek z klubové výstavy je jedním z podkladů pro výběr do chovu.

K výběru do chovu slouží >> samostatná přihláška, která se po vyplnění zasílá na hlavního poradce chovu. Adresa viz. kontakty.

Více informací k výše uvedeným výstavám  bude postupně uveřejňováno a doplňováno.