cshrenfrdehuitplptruskesuk

Přihlášení do členské zóny

Přihlášení pro správu inzerátů a zobrazení dokumentů v členské zóně

cf logo KLUB CHOVATELŮ ČESKÝCH FOUSKŮ

UPOZORNĚNÍ: s ohledem na různě se měnící situaci vládních nařízení a omezení sledujte web a facebookové stranky klubu. 

Speciální výstava KCHCF - Mladá Boleslav při NVP - výběr do chovu - propozice

Speciální výstava - Mladá Boleslav při NVP

Při Národní výstavě v Mladé Boleslavi, která je pro plemeno Český fousek dne 18.7.2015, se také koná na druhý den v neděli 19.7.2015 Speciální klubová výstava, při které bude prováděn  výběr do chovu.

K výběru do chovu je potřebné se přihlášit na zvláštním formuláři, který po vyplnění zašlete na adresu hlavního poradce chovu (ne na pořadatele výstavy) nejpozději tři týdny před termínem výstavy.

Přihlášku je možné poslat Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (ve formátu PDF, DOC) nebo poštou.

 

Upozorňuji že druhá a třetí uzávěrka je 1.6.2015 a 15.6.2015. Bližší informace k výstavě naleznete na stránkách pořadatele >> Interdog Bohemia.

Propozice kestažení >> pdf iconPřihláška ke stažení >> pdf icon   >> doc iconPokuď chcete se svým fouskem absolvovat jak národní výstavu, tak i klubovou výstavu je potřeba vyplnit přihlášku dvakrát a na přihlášce zaškrtnout políčko zda se hlásíte na výstavu Národní nebo Klubovou. Na obě výstavy je možné se přihlásit i elektronicky - online pomocí stránek >> Dogoofice.