cshrenfrdehuitplptruskesuk

Přihlášení do členské zóny

Přihlášení pro správu inzerátů a zobrazení dokumentů v členské zóně

cf logo KLUB CHOVATELŮ ČESKÝCH FOUSKŮ

Pravidla

Pravidla

Inzerce slouží pro kontakt mezi chovateli a zájemci o plemeno českého fouska s průkazem původu. Jiné inzeráty nebudou zveřejňovány.

Inzerce je zdarma.

Inzerovat lze jak celé vrhy i jednotlivé štěňata která jsou přímo k odběru - kategorie Štěňata, případně štěňata odrostlá či dospělé psy - kategorie Dospělý pes,fena. Lze zadat inzerát na psa ztraceného nebo nalezeného - kategorie Ztráty a nálezy.

V kategorii Štěňata  mohou zadávat pouze majitelé chovatelské stanice. K inzerátu je možné a doporučuje se přidat foto rodičů a pokud je vrh již narozený, tak fotografie štěňat. V této kategorii lze inzerovat i ještě nenarozená štěňata.

V kategorii Hledám mohou zadávat všichni  uživatelé, kteří mají zájem o plemeno český fousek a  hledají štěně nebo dospělého jedince.

Ztráty a nálezy - do této kategorie mohou zadávat inzerát všichni, kteří chtějí pomoci najít majitele nalezeného psa nebo feny českého fouska, či se jim jejich fousek zaběhl a je potřeba ho najít. Je dobré připojit fotografii nalezeného nebo hledaného psa či feny s popisem kde se našel, nebo kde se ztratil, v jaké lokalitě a kontakt kdo ho hledá, nebo u koho je dočasně umístněn. 

Fotografie
K inzerátu je možno přiložit maximálně 5 fotografií o elikosti 200kB. 

Platnost inzerce
Platnost inzerátu je 30 dní. Poté musí být inzerát obnoven, jinak bude automaticky smazán. Před vypršením inzerátu budete o možnosti obnovení informováni emailem na adresu, která byla zadána při přidání inzerátu.

Zadávání inzerce
Při zadávání každého inzerátu se Vám zobrazí pole, jejichž vyplnění je povinné. Uvádějte do inzerátu informace úplné a pravdivé. Za pravdivost a úplnost údajů zodpovídá inzerent. Čtěte pozorně nápovědu pro jednotlivé kolonky.
V případě, že bude administrátorem zjištěno, že inzerát obsahoval nepravdivé údaje, bude inzerát bez náhrady smazán. Rovněž inzeráty poškozující ostatní inzerenty nebo porušující pravidla slušného chování nebudou zveřejňovány.

Provozovatel inzerce si vyhrazuje právo přesunout inzeráty do odpovídající kategorie v případě nesprávného zadání, popřípadě upravit název či obsah inzerátu tak, aby odpovídal pravidlům.

Dodržujte pokyny uvedené u jednotlivých políček.