cshrenfrdehuitplptruskesuk

Přihlášení do členské zóny

Přihlášení pro správu inzerátů a zobrazení dokumentů v členské zóně

cf logo KLUB CHOVATELŮ ČESKÝCH FOUSKŮ

Seznam chovných fen pro rok 2018

Seznam chovných fen pro rok 2018

 Seznam chovných fen je aktualizován oblastními poradci chovu vždy k 31. 1. daného roku, z čehož vyplývá povinnost každoroční kontroly stavu osrstění všech fen v kritickém období do 31. 3!! V případě neprovedení kontroly osrstění bude fena vyřazena z chovu.

V seznamu nám pro rok 2018 zůstalo 138 fen.

Středočeská pobočka      
Pořadové Jméno Narozena Linie Otec feny
číslo   ČLP v % Matka feny
1 Bety z Blatin 60440 X. Max z Hložku
    2010 25% Catty od Valovské homole
2 Hassy od Vavřineckého rybníka 61017 III. Dar z Huťské osady
    2011 75% Bora od Lejnarů
3 Běla z Koštické Žejdličky 61328 V Argo z Bohušovické tůně
    2011 37,50% Gess z Lipových dolin
4 Quanta z Hložku 61107 IX. Ben z Debce
    2011 37,5 Nella z Hložku
5 Hessi od Vavřineckého rybníka 61019 III Dar z Huťské osady
    2011 75% Bora od Lejnarů
6 Dora z Křenovských luk 61185 II Chad z Malého Boubína
    2011 50% Mis z Hvízdalky
7 City Gala Bouček 61102 III Tis z Březové stráně
    2011 50% Emi od Tyrše
8 Quina z Hložku 61106 IX. Ben z Debce
    2011 37,50% Nella z Hložku
9 Agáta Krossa Regál 61230 VII./IX. Aran z Lovčických tarasů
    2011 25% 25% Betty z Vchynických hvozdů
10 Chita Krupá 61634 III. Ogar z Hložku
    2012 62,50% Alma od Anabušského lesíka
11 Cindy z Pištínských blat 61768 V. Art z Koštické Žejdličky
    2012 50% Dita Hrabické remízky
12 Gira z Lovčických tarasů REG61793 I/VII Idor ze Strážného kopce
    2012 37,50% Una z Kablaně
13 Amálka od Scrofa 61710 IX,I,X Geret z Miroslavského d.
    2012   Ellisa z Vlčetínských rybníček
14 Bessi ze Senického dvora 61885 V. Ares z Lubiechowa
    2013 50% Asta z Pištínských blat
15 Ara od Úmonínského zámečku 62034   Dan ze Staropleských luk
    2013 IV. Heda Krupá
16 Chita z Lovčických tarasů 62251 I./VII Idor ze Strážného kopce
    2013 50% Alma z Lovčických tarasů
17 Ela z Pískové zahrady 61998 IX. Ben z Debce
    2013 50% Nira od Jemiluk
18 Ella Brown z Lubiechowa REG62092 II. Aran od Petrovského zámku
    2013 50% Una z Fešandy
19 Ira od Vavřineckého rybníka 62444 III. Ogar z Hložku
    2014 62,50% Hassy od Vavřineckého rybní
20 Frony ze Smilovic 62360 III. Ogar z Hložku
    2014 62,50% Bora z Mutických vršků
21 Afra ze Lhoteckých jezírek 62602 V. César z Pískové zahrady
    2014 37,50% Bety z Pištínských blat
22 Candy od Scrofa 62629 I. César z Pískové zahrady
    2014 62,50% Ellisa z Vlčetínských rybníček
23 Czárka od Bouňovské studánky 62322 III. Grif od Bošické skály
    2014 25% Aby z Honsova sadu
24 Cita z Cecemínských vinic REG62814/16 V. Art z Koštické Žejdličky
    2015 37,50% Bona z Kešahu
25 Gita z Březové stráně 63046 I. Dyk z Oslavského údolí
    2015 50% Vilka z Březové stráně
         
         
Jihočeská pobočka      
Pořadové Jméno Narozena Linie Otec feny
číslo   ČLP v % Matka feny
1 Elsa z Jílkova mlýna 2010 I,X Edda ze Skorotínské hájovny
    60654   Clea z Jílkova mlýna
2 Bessi z Blatin 2010 VII,I Max z Hložku
    60439   Catty od Valovské homole
3 Hegy z Podhoránku 2011 IX,II Mak z Hvízdalky
    61397   Cherry z Malého boubína
4 Hena z Podhoránku 2011 II Max z Hvízdalky
    61399   Cherry z Malého Boubína
5 Boni z Kamenného kopce 2012 II,X,III Mak z Hvízdalky
    61622   Pam z Kyjovic
6 Gora z Komárovských blat 2012 III Vax z Těšínovských buků
    61496   Cira z Duškova dvora
7 Ela z Lívy 2012 III,I Emír z Ventova dvora
    61740   Jannet z Křepických vrchů
8 Arka Scrofa 2012 IX,I,X Geret z Miroslavského d.
    61714   Ellisa z Vlčetínských rybníček
9 Cita z Blatin 2012 X, I Cid od Tří stomů
    61800   Catty od Valovské homole
10 Fela z Lovčických tarasů 2012 I, VII Hard ze Šimárníku
    61691   Alma z Lovčických tarasů
11 Mery u Klobásné 2013 IX,I Ajax z Vobícek
    61870   Jesi u Klobásné
12 Mona u Klobásné 2013 IX,I Ajax z Vobícek
    61869   Jesi u Klobásné
13 Nela z Drňovek 2013 IX, I Char z Drňovek
    62132   Polly z Jedličáku
14 Kasiopea z Těšínovských buků 2013 II, I Gaston z Podhoránku
    62070   Cecilka z Těšínovských buků
15 Norra z Těšínovských buků 2014 X Lesan z Koblova
    62488   Cilka z Debce
16 Amy Vousaté štěstí 2014 V. Art z Koštické Žejdličky
    62581   Bessi z Blatin
17 Rea od Kalupčeka 2015 X,V Eso Cehoráz A+P
    62974   Boja z Pištinských blat
18 Freja od Žďára 2015 I César z Pískové zahrady
    62954 62,50% Cita z Vltavského luhu
19 Ruby z Kalubčeka 2015 X,V Eso Cehoráz A+P
    62975   Boja z Pištinských blat
20 Akira Čapí Miss 2015 III Vax z Těšínovských buků
    62930   Hessi od Vavřineckéhorybníka
21 Bela z Čarkovny 2016   Vargo z Těšínovských buků
    63279   Aba z Čarkovny
         
         
Západočeská pobočka      
Pořadové Jméno Narozena Linie Otec feny
číslo   ČLP v % Matka feny
1 Dita z Putimi 17.5.2011 III Bon z Chladné stráně
    612 76 75 Cilka z Podsrpenských lesů
2 Bára Rokycanská kotlina 19.5.2011 III Bon z Chladné stráně
    612 84 87,5 Adina Rokycanská kotlina
3 Enny z Jedlové strouhy 13.2.2013 X Bor z Podřipské stráně 
    619 31 37,5 Cira z Jedlové strouhy
4 Bora od Karlova smrku 27.2.2014 I-II Cir Žíňánky
    6.10.2070 37,5-25 Erna od Olší 
5 Bony Eso  15.5 2014 I Brok z Vobícek
    625 68 50 Mora z Aufrízu
6 Bára Eso 15.5 2014 I Brok z Vobícek
    625 66 50 Mora z Aufrízu
7 Cita Rokycanská kotlina 16.3.2015 III Aran z Rohatecké slatiny
    62767 87,5 Bára Rokycanská kotlina
8 Kary Krupá  30.3.2016 I-III Andy od Kozumberka
    63309 50-50 Chita Krupá
9 Aura od Rolavské říčky 20.5.2016 IX-X Brok z Vobícek
    63370 25-37,5 Enny z Jedlové strouhy
         
         
Východočeská pobočka      
Pořadové Jméno Narozena Linie Otec feny
číslo   ČLP v % Matka feny
1 Asta z Městečka na dlani 2010 III Don z Dočkalova dvora
    60693 50% Gitta z Pošné
2 Aida z Městečka na dlani 2010 III Don z Dočkalova dvora
    60694 50% Gitta z Pošné
3 Andy od Šibené hory 2010 I Avar ze Střezmé
    60801 37,50% Ula z Těšínovských buků
4 Žaneta od Krále z Brusnice 2010      I Nor od Jemiluk
    60851 62,50% Mája od Krále z Brusnice
5 Ina z Ventova dvora 2011 III 75% Dar od Anabušského lesíka
    61337 V 25% Endy z Ventova dvora
6 Cita z Pískové zahrady 2011 I Avar ze Střezmé
    61171 75,00% Nira od Jemiluk
7 Rita z Bělečských strání 2011 VII Alan z Včelínského lesa
    61387 37.5% Vera z Kablaně
8 Dora z Pískové zahrady 2012 I Ugas z Těšínovských buků
    61533 37,50% Nira od Jemiluk
9 Vendy z Kyjovic 2012 II Arko od Tureckého dubí
    61469 62,50% Celie de Jean Baptiste
10 Chyta ze Staropleských luk 2013 I Lesan z Koblova
    62263 62,50% Fela ze Staropleských luk
11 Izzy Krupá 2014 III 62,5% Dan ze Staropleských luk
    62343 IV 12,5% Chita Krupá
12 Areta z Tiché Vršovky 2014 I Oskar od Jemiluk
    62412 50,00% Nessi z Aufrízu
13 Bára od Kozamberka 2014 I Lesan od Jemiluk
    62454 50,00% Polly z Langrova dvora
14 Britta od Ředického potoka 2014 IV 25 Don z Dočkalova dvora
    62579 III 50 Diana ze Staropleských luk
15 Alby Vousaté štěstí 2014 V Art z Kostičské žejdličky 
    62580 25,00% Bessi z Blatin
16 Channy z Podhoránku 2014 II Aran z Petrovského zámku
    62597 62,50% Hegy z Podhoránku
17 Hera od Juhása 2014 I Lesan z Koblova
    SK-3658 50,00% Ajka Sookyho dvor
18 Juta z Lusku Zdobnice 2015 IV Don z Dočkalova dvora
    62949 37,50% Iga z Lusku Zdobnice
19 Iša ze Staropleských luk 2015 I 62,5 % César z Pískové zahrady
    62704   Fela ze Staropleských luk
20 Alma z Kochánova 2015 I 62,5 % Ire z Křepických vrchů
    REG/62896   Cita z Pískové zahrady
21 Jenny ze Sokolí doliny 2015 V 37,5% Bor z Podřipské stráně
    63005   Dixi od Růvra
         
         
Severomoravská pobočka      
Pořadové              Jméno Narozena     Linie         Otec feny
číslo   ČLP      v %         Matka feny
1 Bára z Blatin 15.2.2010     X./VII. Max z Hložku
    60437      25/37,5 Catty od Valovské homole
2 Arka z Kamenného kopce 22.6.2010       II. Geret z Miroslavského dvora
    13.7.2066 37,5 Pam z Kyjovic
3 Ajla od Žalkovických polí 14.10.2010      I./VII. Hardy z Koblova
    60938    37,5/12,5 Fany z Přerovska
4 Arra z Neřádova stavení 15.5.2010      VII. Terik z Kablaně
    8.1.2066   Chita z Kobeřic
5 Aischa z Neřádova stavení 15.5.2010      VII. Terik z Kablaně
    60638   Chita z Kobeřic
6 Besy z Ucháče 8.9.2010     VII. Aron z Ucháče
    60924   Cita z Podřebčem
7 Ute z Kyjovic 12.2.2011     VII. Harry ze Šimárníku
    61053   Rita z Kyjovic
8 Bessy z Lesní 27.5.2011      II. Mak z Hvízdalky
    61294   Aida z Dělnické samoty
9 Dora z Lubiechowa 19.3.2012      V. Cid Hájský revír
    61556   Alfa z Lubiechowa
10 Era z Kusalova chovu 24.5.2012       I. Vik z Mutických vršků
    61684   Axa z Kusalova chovu
11 Alba z Prajzké 24.6.2012       II. Zero z Otmického polesí
    4.1.2069   Lucka z Kobeřic
12 Arga od Karlova smrku 16.12.2012        II. Gaston z Podhoránku
    61822   Erna od Olší
13 Cilka Jarpol 1.3.2014       VII. Urik z Mutických vršků
    62366   Cilka z Podřebčem
14 Erka z Přestavlckého revíru 19.3.2013       VII. Ron z Březové stráně
    61963   Jola z Kobeřic
15 Foxi z Včelínského lesa 10.4.2013      VII. Bryk z Lovčických tarasů
    62026   Elsa z Včelínského lesa
16 Bety od Karlova smrku 27.2.2014        II. Cir Žíňanky
    62373   Erna od Olší
17 Arleta Gothywen 9.3.2014        II. Aran od Petrovského zámku
    62388   Artemis Farní dvůr
18 Ajla z Němcova dvoru 9.12.2014       VII. Akim zpod Velínské stráně
    16.7.2071   Bára z Blatin
19 Luna z Přerovska 1.2.2015        VII. Uran z Kyjovic
    62688   Ajla od Žálkovických polí
20 Angie z Kyjovic 16.3.2015        II. Cvik z Debce
    62782   Rita z Kyjovic
21 Bonny z Kyjovic 19.3.2015        II. Ricky z Kyjovic
    62791   Celie de Jean Baptiste
22 Britany z Kyjovic 19.3.2015        II. Ricky z Kyjovic
    62788   Celie de Jean Baptiste
23 Bora z Malé Hranické 9.6.2015       VII. Flik z Lovčických tarasů
    62973   Hexa z Přerovska
         
         
Jihomoravská pobočka      
Pořadové              Jméno Narozena     Linie         Otec feny
číslo   ČLP      v %         Matka feny
1 Fira z Citoňských luk 1.12.2010 II Mak z Hvízdalky
    60733   Alma z koroptvárny
2 Cora z Agrorevíru 12.4.2011 III Brok z Dubňanských kostelis
    61720   Fendy u Klobásné
3 Arma z Cmolova pole 10.6.2011 I-60% Falk z Koblova
    61323   Besi od Katovky
4 Ela z Kablaně 25.7.2011 I,VII Terik z Kablaně
    61377   Dina z Heřmanické stráně
5 Cira z Ucháče 3.5.2011 IX,VII Adar z Hamráčku
        Cita z Podřebčem
6 Dita Gala Bouček 7.7.2011 Igl-60% Port z Březové stráně
    61367   Cilka z Nivy
7 Alka z Rančířova 8.11.2011 IX Ajax z Vobícek
    61423   Arka od zábořského dubu.
8 Rouse z Hložku 13.4.2012   Oskar od Jemiluk
    61596   Nella z Hložku
9 Arwen od Otínského potoka 14.4.2012 I Gl Port z Březové stráně
    61642   Cedra z Nivy
10 Irra-G z Přerovska 11.6.2012 VII,I Gábi z Přerovska
    61697   Argo od Jemčinských dubů
11 Exa z Lívy 28.6.2012 V- I Gl Emir z Ventova dvora
    61172   Jannet z Křepických vrchů
12 Bonny z Kalovského údolí 24.1.2013 I-gl 64% Dyk z Úlibického páleníka
    61880   Cilka z Chladné stráně
13 Cita z Březové stráně 8.6.2013 I-X Alan z Kudrnova dvora
    62149   Vilka z Březové stráně
14 Bella Scrofa 12.7.2013 I-gl 75% Avar ze střezmé
    62214   Ellisa z Vlčetínských rybníček
15 Kessy z Přerovska 7.1.2014 I-VII gl Ron z Březové stráně
    62297   Alja od Žalkovických polí
16 Colly od Bouňovské studánky 15.1.2014 I-gl 64% Grif od Bošické skály
    62320   Aby z Honsova Sadu
17 Cira Jarpol 1.3.2014 VII-50% Urik z Mutických vršků
    REG 62369 NDO Cilka z podřebčem
18 Asta od Falka 21.4.2014 I-gl 50% Alan od Bouňovské studánky
    62468 X-gl 37% Alka z Cmolova pole
19 Adora z Vitonických akátů 18.7.2014   Akim zpod Velínské stráně
    REG 62613 NDO Cira z Ucháče
20 Annie z Kyjovic 16.3.2015   Rita z Kyjovic
    REG 62783 KO Cvik z debce
21 Odeta z Těšínovských buků 26.4.2015 III  Eldorádo z těšínovských buků
    62849   Cilka z debce
22 Bragi od Prombereckých lesů 2.5.2015 I Cézar z pískové zahrady
    62888   Cira z Nivy
23 Celest z Hamrsek 10.5.2015 V Hron od Pitné vody
    62907   Brita z Rohozné
24 Gira z Citoňských luk 10.6.2015   Ire z Křepických vrchů
    REG 62978 KO Fira z Citoňských luk
25 Greta z Březové stráně 9.8.2015 I-50% Dyk z Oslavského údolí
    63048   Vilka z nřezové stráně
26 Ajrin z Žákovických hájů 2.2.2016 V - I Erik z Lívy
    63186   Ajrin z Žákovických hájů
27 Heda z Citoňských luk 18.2.2016 I-III-VII Cir od Růvra
    63313   Chara z Lovčických tarasů
         
         
Severočeská pobočka      
Pořadové Jméno Narozena Linie Otec feny
číslo   ČLP v % Matka feny
1 Polly z Hložku 30.7.2010        I Cid od Tří stromů
    60842   Nella z Hložku
2 Hella z Podhoránku 7.9.2011 II Mak z Hvízdalky
    61400 50% Cherry z Malého Boubína
3 Paris z Radějovicka 22.11.2011 VII Terik z Kablaně
    61157 37,50% Anita z Blatin
4 Inka od Pitné vody 30.1.2012 V Ares z Lubiechova
    61445 37,50% Dorka od Růvra
5 Jasněnka od Pitné vody 2.5.2013 IV Gyrr od Vavřineckého rybníka
    62076 37,50% Dorka od Růvra
6 Helena z Koktánů 9.6.2010         I. Dyk z Úlibického Páleníka
    60789 50% Flóra z Koktánů
7 Ambra z Cerhýnské višňovky 27.7.2013 X. Ugas z Těšínovských buků
    62245 25% Elis z Heřmanické stráně
8 Cora z Podřipské stráně 22.1.2014 IV Gyrr od Vavřineckého rybníka
    62326 25% Polly z Hložku
9 Bea ze Dvora v lese 4.8.2015       I. Dyk z Oslavského údolí
    63039 62,50% Bora z Oldřichovských luk
10 Cira od Rudinského pole 7.8.2015 VII Fešák od Pitné vody
    63034 37,50% Paris z Radějovicka
11 Angie z Nezabilické hájenky 24.2.2016 IV Cir od Růvra
    63220 50% Gina od Frimlů
12 Adele Perfecta Caritas 18.4.2016 X. Char od Tyrše
    63324 25% Hella z Podhoránku