cshrenfrdehuitplptruskesuk

Přihlášení do členské zóny

Přihlášení pro správu inzerátů a zobrazení dokumentů v členské zóně

cf logo KLUB CHOVATELŮ ČESKÝCH FOUSKŮ

Seznam chovných fen pro rok 2020

Seznam chovných fen pro rok 2020

 

Středočeská pobočka      
Pořadové Jméno Narozena Linie Otec feny
číslo   ČLP v % Matka feny
1 Chita Krupá 61634 III. Ogar z Hložku
    2012 62,50% Alma od Anabušského lesíka
2 Bessi ze Senického dvora 61885 V. Ares z Lubiechowa
    2013 50% Asta z Pištínských blat
3 Chita z Lovčických tarasů 62251 I./VII Idor ze Strážného kopce
    2013 50% Alma z Lovčických tarasů
4 Ela z Pískové zahrady 61998 IX. Ben z Debce
    2013 50% Nira od Jemiluk
5 Ella Brown z Lubiechowa REG62092 II. Aran od Petrovského zámku
    2013 50% Una z Fešandy
6 Ira od Vavřineckého rybníka 62444 III. Ogar z Hložku
    2014 62,50% Hassy od Vavřineckého rybní
7 Frony ze Smilovic 62360 III. Ogar z Hložku
    2014 62,50% Bora z Mutických vršků
8 Afra ze Lhoteckých jezírek 62602 V. César z Pískové zahrady
    2014 37,50% Bety z Pištínských blat
9 Candy od Scrofa 62629 I. César z Pískové zahrady
    2014 62,50% Ellisa z Vlčetínských rybníček
10 Czárka od Bouňovské studánky 62322 III. Grif od Bošické skály
    2014 25% Aby z Honsova sadu
11 Corina od Libohošťského panství 62531 I./IX. Idor ze Strážného kopce
    2014 37,5% 25% Ajka z Vobícek
12 Cita z Cecemínských vinic REG62814/16 V. Art z Koštické Žejdličky
    2015 37,50% Bona z Kešahu
13 Gita z Březové stráně 63046 I. Dyk z Oslavského údolí
    2015 50% Vilka z Březové stráně
14 Hendy od Bošické skály 62692 III./IV. Dan ze Staropleských luk
    2015 25% 62,5% Ebina od Bošické skály
15 Olympia z Těšínovských buků 62848 III. Eldorádo z Těšínovských buků
    2015 50% Cilka z Debce
16 Nera z Malého Boubína 62940 I. César z Pískové zahrady
    2015 37,50% Irry z Malého Boubína
17 Kora Krupá 63312 III. Andy od Kozamberka
    2016 50% Chita Krupá
18 Viki z Hložku 63536 I. Lasan z Koblova
    2017 50% Quanta z Hložku
19 Anča Střihovhárt 63833 X/IX. Dyk z Vlčetínských rybníček
    2017 37,50% Ela z Pískové zahrady
20 Lovka Krupá 63652 V. Caesar z Novoveského lesa
    2017 25% Chita Krupá
21 Vendy z Hložku 63535 I. Lesan z Koblova
    2017 50% Quanta z Hložku
22 Dorka z Cecemínských vinic 64055 II. Brok z Lesní
    2018 37,50% Cita z Cecemínských vinic
         
         
Jihočeská pobočka      
Pořadové Jméno Narozena Linie Otec feny
číslo   ČLP v % Matka feny
1 Boni z Kamenného kopce 2012 II,X,III Mak z Hvízdalky
    61622   Pam z Kyjovic
2 Gora z Komárovských blat 2012 III Vax z Těšínovských buků
    61496   Cira z Duškova dvora
3 Ela z Lívy 2012 III,I Emír z Ventova dvora
    61740   Jannet z Křepických vrchů
4 Arka Scrofa 2012 IX,I,X Geret z Miroslavského d.
    61714   Ellisa z Vlčetínských rybníček
5 Cita z Blatin 2012 X, I Cid od Tří stomů
    61800   Catty od Valovské homole
6 Mona u Klobásné 2013 IX,I Ajax z Vobícek
    61869   Jesi u Klobásné
7 Nela z Drňovek 2013 IX, I Char z Drňovek
    62132   Polly z Jedličáku
8 Kasiopea z Těšínovských buků 2013 II, I Gaston z Podhoránku
    62070   Cecilka z Těšínovských buků
9 Norra z Těšínovských buků 2014 X Lesan z Koblova
    62488   Cilka z Debce
10 Kate z Vlčetínských rybníček 2014 I./X. Ire z Křepických vrchů
    62526 50% Edita z Vlčetínských rybníček
11 Amy Vousaté štěstí 2014 V. Art z Koštické Žejdličky
    62581   Bessi z Blatin
12 Rea od Kalupčeka 2015 X,V Eso Cehoráz A+P
    62974   Boja z Pištinských blat
13 Freja od Žďára 2015 I César z Pískové zahrady
    62954 62,50% Cita z Vltavského luhu
14 Ruby z Kalubčeka 2015 X,V Eso Cehoráz A+P
    62975   Boja z Pištinských blat
15 Akira Čapí Miss 2015 III Vax z Těšínovských buků
    62930   Hessi od Vavřineckéhorybníka
16 Cedra Eso 2015 X. Falk z Koblova
    63112   Mora z Aufrízu
17 Nora z Malého Boubína 2015 I. César z Pískové zahrady
    629441   Irry z Malého Boubína
18 Bora z Prombereckých lesů 2015 I. César z Pískové zahrady
    62890 87,50% Cira z Nivy
19 Aris z Tanečňáku 2016 IX. Brok z Vobícek
    63377   Arka Scrofa
20 Bela z Čarkovny 2016 IX. Vargo z Těšínovských buků
    63279   Aba z Čarkovny
21 Amy Bohoušův dvůr 2017 X. Argo od Falka
    63732 62,50% Mona u Klobásné
22 Britta z Tanečňáku 2017 II. Brok z Lesní
    63636 37,50% Arka od Scrofa
         
         
Pobočka: Západočeská      
Pořadové Jméno Narozena Linie Otec feny
číslo   ČLP v % Matka feny
1 Enny z Jedlové strouhy 13.02.2013 X Bor z Podřipské stráně 
    619 31 37,5 Cira z Jedlové strouhy
2 Hella z Komárovských blat 25.01.2014 III Brok z Vobícek
    623 35 50 Cira z Duškova dvora
3 Bony Eso  15.5 2014 I Brok z Vobícek
    625 68 50 Mora z Aufrízu
4 Bára Eso 15.5 2014 I Brok z Vobícek
    625 66 50 Mora z Aufrízu
5 Kary Krupá  30.03.2016 I-III Andy od Kozumberka
    633 09 50-50 Chita Krupá
6 Aura od Rolavské říčky 20.05.2016 IX-X Brok z Vobícek
    633 70 25-37,5 Enny z Jedlové strouhy
7 Aida z Rýzmberského hradu 19.05.2017 II-X Gaston z Podhoránku
    636 93 37,5-25 Jolly z Malého Boubína
8 Esa z Podřipské stráně 28.06.2018 V-IX Lump od Pitné vody
    641 61 37,5-25 Jolly z Malého Boubína
         
         
Východočeská pobočka      
Pořadové Jméno Narozena Linie Otec feny
číslo   ČLP v % Matka feny
1 Chyta ze Staropleských luk 2013 I Lesan z Koblova
    62263 62,50% Fela ze Staropleských luk
2 Izzy Krupá 2014 III 62,5% Dan ze Staropleských luk
    62343 IV 12,5% Chita Krupá
3 Britta od Ředického potoka 2014 IV 25 Don z Dočkalova dvora
    62579 III 50 Diana ze Staropleských luk
4 Alby Vousaté štěstí 2014 V Art z Kostičské žejdličky 
    62580 25,00% Bessi z Blatin
5 Hera od Juhása 2014 I Lesan z Koblova
    SK-3658 50,00% Ajka Sookyho dvor
6 Iša ze Staropleských luk 2015 I 62,5 % César z Pískové zahrady
    62704   Fela ze Staropleských luk
7 Alma z Kochánova 2015 I 62,5 % Ire z Křepických vrchů
    REG/62896   Cita z Pískové zahrady
8 Jenny ze Sokolí doliny 2015 V 37,5% Bor z Podřipské stráně
    63005   Dixi od Růvra
9 Cita od Kárů z Hořic 2015 VII Brok z Lovčických tarasů
    REG/63077 25,00% Fela z Heřmanické stráně
10 Laura ze Staropleských luk 2016 I Lesan z Koblova
    63160 62,50% Hira ze Staropleských luk
11 Bella od Lesa Borkovníku 2016 IV Don Krupá
    63360 25,00% Aida z Městečka na dlani
12 Bana z Kochánova 2016 I Fedor z Lojzova dolu
    REG/63439 50,00% Cita z Pískové zahrady
13 Erna z Úlibického páleníka 2017 V Lump od Pitné vody
    63607 50,00% Alby Vousaté štěstí
14 Ela z Úlibického páleníka 2017 V Lump od Pitné vody
    63605 50,00% Alby Vousaté štěstí
15 Aida z Manova dvora 2017 X Cid z Blatin
    63620 50,00% Ellisa z Vlčetínských rybníček
16 Cora od Vrbického rybníka 2017 I Andy od Kozamberka
    63699 75,00% Cita ze Střezmé
         
         
Severomoravská pobočka      
Pořadové              Jméno Narozena     Linie         Otec feny
číslo   ČLP      v %         Matka feny
1 Dora z Lubiechowa 19.03.2012      V. Cid Hájský revír
    61556   Alfa z Lubiechowa
2 Era z Kusalova chovu 24.05.2012       I. Vik z Mutických vršků
    61684   Axa z Kusalova chovu
3 Erka z Přestavlckého revíru 19.03.2013       VII. Ron z Březové stráně
    61963   Jola z Kobeřic
4 Foxi z Včelínského lesa 10.04.2013      VII. Bryk z Lovčických tarasů
    62026   Elsa z Včelínského lesa
5 Bety od Karlova smrku 27.02.2014        II. Cir Žíňanky
    62373   Erna od Olší
6 Cilka Jarpol 01.03.2014       VII. Urik z Mutických vršků
    62366   Cilka z Podřebčem
7 Bára od Polních rybníků 01.04.2014       I./III. Hardy z Koblova
    62449   Chita z Třebotovických luhů
8 Luna z Přerovska 01.02.2015        VII. Uran z Kyjovic
    62688   Ajla od Žálkovických polí
9 Angie z Kyjovic 16.03.2015        II. Cvik z Debce
    62782   Rita z Kyjovic
10 Bonny z Kyjovic 19.03.2015        II. Ricky z Kyjovic
    62791   Celie de Jean Baptiste
11 Britany z Kyjovic 19.03.2015        II. Ricky z Kyjovic
    62788   Celie de Jean Baptiste
12 Bora z Malé Hranické 09.06.2015       VII. Flik z Lovčických tarasů
    62973   Hexa z Přerovska
13 Ema z Poříčských luk 08.08.2015        I. Rek z Hložku
    63069   Maša z Koblova
14 Fany z Kusalova chovu 03.03.2016         I. Cvik z Debce
    63236   Era z Kusalova chovu
15 Filka z Lívy 10.03.2016        I. Hardy z Koblova
    63255   Ebi z Oslavského údolí
16 Cira z Malé Hranické 21.06.2016       VII. Cir od Růvra
    63423   Hexa z Přerovska
17 Aischa z Kunčic 13.07.2016       VII. Frigo z Přerovska
    63468   Arra z Neřádova stavení
18 Dina z Ucháče 12.11.2016        VII. Cir od Růvra
    63505   Cilka Jarpol
19 Celesta Gothywen 19.02.2017        II. Idol z Koblova
    63581   Arleta Gothywen
20 Casiopea Gothywen 19.02.2017        II. Idol z Koblova
    63583   Arleta Gothywen
21 Bella z Vítonických akátů 10.06.2017        VII. Cir od Růvra
    63717   Cira z Ucháče
22 Gita z Kusalova chovu 09.03.2018         I. Idol z Koblova
    63920   Era z Kusalova chovu
         
Jihomoravská pobočka      
Pořadové              Jméno Narozena     Linie         Otec feny
číslo   ČLP      v %         Matka feny
1 Rouse z Hložku 13.04.2012   Oskar od Jemiluk
    61596   Nella z Hložku
2 Exa z Lívy 28.06.2012 V- I Gl Emir z Ventova dvora
    61172   Jannet z Křepických vrchů
3 Bonny z Kalovského údolí 24.01.2013 I-gl 64% Dyk z Úlibického páleníka
    61880   Cilka z Chladné stráně
4 Cita z Březové stráně 08.06.2013 I-X Alan z Kudrnova dvora
    62149   Vilka z Březové stráně
5 Bella Scrofa 12.07.2013 I-gl 75% Avar ze Střezmé
    62214   Ellisa z Vlčetínských rybníček
6 Kessy z Přerovska 07.01.2014 I-VII gl Ron z Březové stráně
    62297   Alja od Žalkovických polí
7 Colly od Bouňovské studánky 15.01.2014 I-gl 64% Grif od Bošické skály
    62320   Aby z Honsova Sadu
8 Cira Jarpol 01.03.2014 VII-50% Urik z Mutických vršků
    REG 62369 NDO Cilka z Podřebčem
9 Asta od Falka 21.04.2014 I-gl 50% Alan od Bouňovské studánky
    62468 X-gl 37% Alka z Cmolova pole
10 Adora z Vitonických akátů 18.07.2014   Akim zpod Velínské stráně
    REG 62613 NDO Cira z Ucháče
11 Alma z Lipských kopců 28.01.2015   Art z Jamenských Valíků
    62709   Dina Rybnov
12 Annie z Kyjovic 16.03.2015 II. Rita z Kyjovic
    REG 62783 KO Cvik z Debce
13 Odeta z Těšínovských buků 26.04.2015 III  Eldorádo z Těšínovských buků
    62849   Cilka z Debce
14 Bragi od Prombereckých lesů 02.05.2015 I Cézar z Pískové zahrady
    62888   Cira z Nivy
15 Celest z Hamrsek 10.05.2015 V Hron od Pitné vody
.   62907   Brita z Rohozné
16 Aira čapí Miss 19.05.2015   Vax z Těšínovských buků
    62929   Hessi od Vavřineckého rybník
17 Greta z Březové stráně 09.08.2015 I-50% Dyk z Oslavského údolí
    63048   Vilka z Březové stráně
18 Heda z Citoňských luk 18.02.2016 I-III-VII Cir od Růvra
    63313   Chara z Lovčických tarasů
19 Hexa z Citoňských luk 18.02.2016 I-III-VII Cir od Růvra
    63215   Chara z Lovčických tarasů
20 Hanny z Citoňských luk 18.02.2016 I-III-VII Cir od Růvra
    63214   Chara z Lovčických tarasů
21 Asta z Bencova Dvora 19.06.2016 III-VII Cir od Růvra
    REG 63450   Ela z Kablaně
22 Ara z Bencova Dvora 19.06.2016 III-VII Cir od Růvra
    REG 63450   Ela z Kablaně
23 Arlen ze Sasovské stráně 01.08.2016 VII Akim zpod Velínské stráně
    63472   Asta od Falka
24 Corry od Vrbického rybníka  17.05.2017 I Andy od Kozamberka
    63701   Cita ze Střezmé
25 Charka z Citoňských luk 16.03.2017 I Dyk z Oslavského údolí
    63614   Chara z Lovčických tarasů
         
Severočeská pobočka      
Pořadové Jméno Narozena Linie Otec feny
číslo   ČLP v % Matka feny
1 Jasněnka od Pitné vody 02.05.2013 IV Gyrr od Vavřineckého rybníka
    62076 37,50% Dorka od Růvra
2 Ambra z Cerhýnské višňovky 27.07.2013 X. Ugas z Těšínovských buků
    62245 25% Elis z Heřmanické stráně
3 Cora z Podřipské stráně 22.01.2014 IV Gyrr od Vavřineckého rybníka
    62326 25% Polly z Hložku
4 Bea ze Dvora v lese 04.08.2015       I. Dyk z Oslavského údolí
    63039 62,50% Bora z Oldřichovských luk
5 Cira od Rudinského pole 07.08.2015 VII Fešák od Pitné vody
    63034 37,50% Paris z Radějovicka
6 Anggie z Nezabilické hájenky 24.02.2016 IV Cir od Růvra
    63220 50% Gina od Frimlů
7 Adele Perfecta Caritas 18.04.2016 X. Char od Tyrše
    63324 25% Hella z Podhoránku
8 Bára Jarpol 06.01.2013 VII Oskar od Jemiluk
    61847/18 38% Cilka z Podřebčem
9 Cira z Podřipské stráně 22.01.2014 IV Gyrr od Vavřineckého rybníka
    62329 25% Polly z Hložku
10 Aida z Jasněnčina Popluží 28.12.2015 IV Don z Dočkalova dvora
    63141 25% Jasněnka od Pitné vody
11 Adele z Nezabilické hájenky 28.02.2016 IV Cir od Růvra
    63222 50% Gina od Frimlů
12 Nela od Pitné vody 23.12.2016 IV Erik od Jezárek
    63515 12,50% Dorka od Růvra