cshrenfrdehuitplptruskesuk

Přihlášení do členské zóny

Přihlášení pro správu inzerátů a zobrazení dokumentů v členské zóně

cf logo KLUB CHOVATELŮ ČESKÝCH FOUSKŮ

Uzávěrka přihlášek na memoriál Fr. Housky je  15.8.2019, přihlášky zasílejte na výcvikáře klubu pana Aleše Suchánka, více v sekci Klubové zkoušky kde jsou  propozice (pozvánka) se základními informacemi

Chovné feny pro rok 2017

Zpracoval zástupce hlavního poradce chovu pan Herman Pavel 

Seznam chovných fen je aktualizován oblastními poradci chovu vždy k 31. 1. daného roku, z čehož vyplývá povinnost každoroční kontroly stavu osrstění všech fen v kritickém období do 31. 3!! V případě neprovedení kontroly osrstění bude fena vyřazena z chovu.

Pro rok 2017 je v chovu zařazeno 142 fen.

SEZNAM CHOVNÝCH FEN 2017
         
Západočeská pobočka      
Pořadové Jméno Narozena Linie Otec feny
číslo   ČLP v % Matka feny
1 Aida ze Senického dvora 22.4.2010 V-X Aran z Novoveského lesa
    605 48 50-25 Astan z Pištínských blat
2 Asta od Libohošťského rybníka 11.6.2010 VII-NDrO Terik z Kablaně
    607 23 37,5-12,5 Ajka z Vobícek
3 Mora z Aufrízu 18.6.2010 I Fred u Klobásné
    607 77 50 Zina Czech Mokřany
4 Haidy od Vavřin. Rybníka 22.1.2011 III Dar z Huťské osady
    610 18 87,5 Bora od Lejnarů
5 Dita z Putimi 17.5.2011 III Bon z Chladné stráně
    612 76 75 Cilka z Podsrpenských lesů
6 Bára Rokycanská kotlina 19.5.2011 III Bon z Chladné stráně
    612 84 87,5 Adina Rokycanská kotlina
7 Jolly z Malého Boubína 14.5 2012 II Mak z Hvízdalky
    616 72 50 Heddy z Malého Boubína
8 Enny z Jedlové strouhy 13.2.2013 X Bor z Podřipské stráně 
    619 31 37,5 Cira z Jedlové strouhy
9 Bony Eso  15.5 2014 I Brok z Vobícek
    625 68 50 Mora z Aufrízu
10 Bára Eso  15.5 2014 I Brok z Vobícek
    625 66 50 Mora z Aufrízu
         
Středočeská pobočka      
Pořadové Jméno Narozena Linie Otec feny
číslo   ČLP v % Matka feny
1 Dagi z Včelínského lesa 59980 VII. Car z Přestavlckého revíru
    2009 37,5 Cira z Včelínského lesa
2 Heda Krupá 60912 III. Dar ze Zátkovy zahrádky
    2010 50 Alma od Anabušského lesíka
3 Dita od Panského rybníka 60838 IX. Harry z Práchové
    2010 37,5 Cora Orplid Osečná
4 Gita ze Zvíkovské bašty 59380 I. Max z Hložku
      63% Arina od Strouhovce
5 Gája z Podhoránku 60670 II. Aran od Petrovského zámku
    2010 50% Charry z Malého Boubína
6 Arina z Městečka na dlani 60692 III. Don z Dočkalova dvora
    2010 50% Gitta z Pošné
7 Ambra z Městečka na dlani 60695 III. Don z Dočkalova dvora
    2010 50% Gitta z Pošné
8 Bety z Blatin 60440 X. Max z Hložku
    2010 25% Catty od Valovské homole
9 Hassy od Vavřineckého rybníka 61017 III. Dar z Huťské osady
    2011 75% Bora od Lejnarů
10 Běla z Koštické Žejdličky 61328 V Argo z Bohušovické tůně
    2011 37,50% Gess z Lipových dolin
11 Quanta z Hložku 61107 IX. Ben z Debce
    2011 37,5 Nella z Hložku
12 Hessi od Vavřineckého rybníka 61019 III Dar z Huťské osady
    2011 75% Bora od Lejnarů
13 Dora z Křenovských luk 61185 II Chad z Malého Boubína
    2011 50% Mis z Hvízdalky
14 City Gala Bouček 61102 III Tis z Březové stráně
    2011 50% Emi od Tyrše
15 Quina z Hložku 61106 IX. Ben z Debce
    2011 37,50% Nella z Hložku
16 Agáta Krossa Regál 61230 VII./IX. Aran z Lovčických tarasů
    2011 25% 25% Betty z Vchynických hvozdů
17 Chita Krupá 61634 III. Ogar z Hložku
    2012 62,50% Alma od Anabušského lesíka
18 Cindy z Pištínských blat 61768 V. Art z Koštické Žejdličky
    2012 50% Dita Hrabické remízky
19 Amálka od Scrofa 61710 IX,I,X Geret z Miroslavského d.
    2012   Ellisa z Vlčetínských rybníček
20 Bessi ze Senického dvora 61885 V. Ares z Lubiechowa
    2013 50% Asta z Pištínských blat
21 Ara od Úmonínského zámečku 62034   Dan ze Staropleských luk
    2013 IV. Heda Krupá
22 Chita z Lovčických tarasů 62251 I./VII Idor ze Strážného kopce
    2013 50% Alma z Lovčických tarasů
23 Ela z Pískové zahrady 61998 IX. Ben z Debce
    2013 50% Nira od Jemiluk
24 Ira od Vavřineckého rybníka 62444 III. Ogar z Hložku
    2014 62,50% Hassy od Vavřineckého rybníka
25 Gira z Lovčických tarasů REG61793 I/VII Idor ze Strážného kopce
    2012 37,50% Una z Kablaně
26 Cita z Cecemínských vinic REG62814/16 V. Art z Koštické Žejdličky
    2015 37,50% Bona z Kešahu
27 Frony ze Smilovic 62360 III. Ogar z Hložku
    2014 62,50% Bora z Mutických vršků
28 Afra ze Lhoteckých jezírek 62602 V. César z Pískové zahrady
    2014 37,50% Bety z Pištínských blat
         
Severočeská pobočka      
Pořadové Jméno Narozena Linie Otec feny
číslo   ČLP v % Matka feny
1 Cindy od Růvra 12.1.2009         VII Ed od Pitné vody
    59712 25 Aza z Malé Volavky
2 Clea od Růvra 12.1.2009         VII Ed od Pitné vody
    59713 25 Aza z Malé Volavky
3 Dorka od Růvra 20.5.2010      III Fešák od Pitné vody
    60645 50 Aza z Malé Volavky
4 Polly z Hložku 30.7.2010        I Cid od Tří stromů
    60842   Nella z Hložku
5 Barra Perdix Bohemia 4.10.2010   III Erik z Ventova dvora
    60341 50 Jessi z Práchové
6 Dona z Bohušovické tůně 21.1.2011 V Erik z Ventova dvora
    61064 37,50% Aida z Vchinických hvozdů
7 Hella z Podhoránku 7.9.2011 II Mak z Hvízdalky
    61400 50% Cherry z Malého Boubína
8 Paris z Radějovicka 22.11.2011 VII Terik z Kablaně
    61157 37,50% Anita z Blatin
9 Inka od Pitné vody 30.1.2012 V Ares z Lubiechova
    61445 37,50% Dorka od Růvra
10 Jasněnka od Pitné vody 2.5.2013 VII Gyrr od Vavřineckého rybníka
    62076 62,50% Dorka od Růvra
         
Východočeská pobočka      
Pořadové Jméno Narozena Linie Otec feny
číslo   ČLP v % Matka feny
1 Ajša z Řáholečku 2009        I Lesan z Hložku
    60096 37,50% Nyka od Krále z Brusnice
2 Cita ze Střezmé  2009       X Argo od Brašnic. Rybníka
    60123 37,50% Ajda ze Střezmé
3 Asta z Městečka na dlani 2010 III Don z Dočkalova dvora
    60693 50% Gitta z Pošné
4 Aida z Městečka na dlani 2010 III Don z Dočkalova dvora
    60694 50% Gitta z Pošné
5 Andy od Šibené hory 2010 I Avar ze Střezmé
    60801 37,50% Ula z Těšínovských buků
6 Žaneta od Krále z Brusnice 2010      I Nor od Jemiluk
    60851 62,50% Mája od Krále z Brusnice
7 Ina z Ventova dvora 2011 III 75% Dar od Anabušského lesíka
    61337 V 25% Endy z Ventova dvora
8 Maša z Koblova 2011 I Endy z Krásné Lhoty
    61043 87,50% Bety z Koblova
9 Cita z Pískové zahrady 2011 I Avar ze Střezmé
    61171 75,00% Nira od Jemiluk
10 Rita z Bělečských strání 2011 VII Alan z Včelínského lesa
    61387 37.5% Vera z Kablaně
11 Dora z Pískové zahrady 2012 I Ugas z Těšínovských buků
    61533 37,50% Nira od Jemiluk
12 Vendy z Kyjovic 2012 II Arko od Tureckého dubí
    61469 62,50% Celie de Jean Baptiste
13 Iga z Lusku Zdobnice 2012 IV Alan z Břevnicka
    61700 50% Heny z Lusku Zdobnice
14 Chyta ze Staropleských luk 2013 I Lesan z Koblova
    62263 62,50% Fela ze Staropleských luk
15 Izzy Krupá 2014 III 62,5% Dan ze Staropleských luk
    62343 IV 12,5% Chita Krupá
16 Areta z Tiché Vršovky 2014 I Oskar od Jemiluk
    62412 50,00% Nessi z Aufrízu
17 Bára od Kozamberka 2014 I Lesan od Jemiluk
    62454 50,00% Polly z Langrova dvora
18 Cherry ze Staropleských luk 2013 I Lesan z Koblova
    62261 62,50% Fela ze Staropleských luk
19 Alby Vousaté štěstí 2014 V Art z Kostičské žejdličky 
    62580 25,00% Bessi z Blatin
20 Channy z Podhoránku 2014 II Aran z Petrovského zámku
    62597 62,50% Hegy z Podhoránku
21 Hera od Juhása 2014 I Lesan z Koblova
    SK-3658 50,00% Ajka Sookyho dvor
22 Juta z Lusku Zdobnice 2015 IV Don z Dočkalova dvora
    62949 37,50% Iga z Lusku Zdobnice
23 Ellisa z Vlčetínských rybníček 2009 X Eros u Klobásné
    59805 37,50% Bryta z Vlčetínských rybníček
         
Jihočeská pobočka      
Pořadové Jméno Narozena Linie Otec feny
číslo   ČLP v % Matka feny
1 Irry z Malého boubína 2009 I,X,II Cid od Tří stomů
    59993   Heddy z Malého boubína
2 Cilka z Debce 2009 I,X Mak z Hvízdalky
    59858   Ajda z Debce
3 Biana z Pištínských blat 2009 V,X Aran z Novoveského lesa
    60272   Dita z Hrabicské remízky
4 Geny z Křepických strání 2009 I,II,X Marco z Kyjovic
    59832   Gera z Křepických vrchů
5 Cecilka z Těšínovských buků 2010 I Gaston z Těšínovských buků
    60358   Arka z Jílkova mlýna
6 Elsa z Jílkova mlýna 2010 I,X Edda ze Skorotínské hájovny
    60654   Clea z Jílkova mlýna
7 Bessi z Blatin 2010 VII,I Max z Hložku
    60439   Catty od Valovské homole
8 Hegy z Podhoránku 2011 IX,II Mak z Hvízdalky
    61397   Cherry z Malého boubína
9 Hena z Podhoránku 2011 II Max z Hvízdalky
    61399   Cherry z Malého Boubína
10 Cita z Vltavského luhu 2011 IX,I Ajax z Vobícek
    61239   Dora z Jílkova mlýna
11 Boni z Kamenného kopce 2012 II,X,III Mak z Hvízdalky
    61622   Pam z Kyjovic
12 Gora z Komárovských blat 2012 III Vax z Těšínovských buků
    61496   Cira z Duškova dvora
13 Ela z Lívy 2012 III,I Emír z Ventova dvora
    61740   Jannet z Křepických vrchů
14 Arka Scrofa 2012 IX,I,X Geret z Miroslavského d.
    61714   Ellisa z Vlčetínských rybníček
15 Cita z Blatin 2012 X, I Cid od Tří stomů
    61800   Catty od Valovské homole
16 Fela z Lovčických tarasů 2012 I, VII Hard ze Šimárníku
    61691   Alma z Lovčických tarasů
17 Mery u Klobásné 2013 IX,I Ajax z Vobícek
    61870   Jesi u Klobásné
18 Mona u Klobásné 2013 IX,I Ajax z Vobícek
    61869   Jesi u Klobásné
19 Nela z Drňovek 2013 IX, I Char z Drňovek
    62132   Polly z Jedličáku
20 Kasiopea z Těšínovských buků 2013 II, I Gaston z Podhoránku
    62070   Cecilka z Těšínovských buků
21 Jorika z Těšínovských buků 2013 III, II Dar z Huťské osady
    62060   Cilka z Debce
22 Rea od Kalupčeka 2015 X,V Eso Cehoráz A+P
    62974   Boja z Pištinských blat
         
Jihomoravská pobočka      
Pořadové              Jméno Narozena     Linie         Otec feny
číslo   ČLP      v %         Matka feny
1 Bárny z Václavova Dvora 01.01.2009 VII       Cir Termanec
    59699   Xara z lívy
2 Bora z Rohozné 18.06.2010 I,III, Car z Bučovického sadu
    60759   Tracy z Těšínovských b.
3 Vilka z Březové stráně 02.03.2010 VII,I Port z Březové stráně
    60463   Tina z Mutických vršků
4 Chora z Nolkopu 25.05.2010 IV-gl 37% Dar ze Zátkovy zahrátky
    60733   Dina z Nolkopu
5 Percy z Hložku 30.07.2010 IX,X,III Cid od Tří stromů
    60861   Nella z Hložku
6 Fira z Citoňských luk 01.12.2010 II Mak z Hvízdalky
    60733   Alma z koroptvárny
7 Cora z Agrorevíru 12.04.2011 III Brok z Dubňanských kostelisk
    61720   Fendy u Klobásné
8 Arma z Cmolova pole 10.06.2011 I-60% Falk z Koblova
    61323   Besi od Katovky
9 Ela z Kablaně 25.07.2011 I,VII Terik z Kablaně
    61377   Dina z Heřmanické stráně
10 Cira z Ucháče 03.05.2011 IX,VII Adar z Hamráčku
        Cita z Podřebčem
11 Alka z Rančířova 08.11.2011 IX Ajax z Vobícek
    61423   Arka od zábořského dubu.
12 Rouse z Hložku 13.04.2012   Oskar od Jemiluk
    61596   Nella z Hložku
13 Arwen od Otínského potoka 14.04.2012 I Gl Port z Březové stráně
    61642   Cedra z Nivy
14 Irra-G z Přerovska 11.06.2012 VII,I Gábi z Přerovska
    61697   Argo od Jemčinských dubů
15 Exa z Lívy 28.06.2012 V- I Gl Emir z Ventova dvora
    61172   Jannet z Křepických vrchů
16 Bonny z Kalovského údolí 24.01.2013 I-gl 64% Dyk z Úlibického páleníka
    61880   Cilka z Chladné stráně
17 Cita z Březové stráně 08.06.2013 I-X Alan z Kudrnova dvora
    62149   Vilka z Březové stráně
18 Bella Scrofa 12.07.2013 I-gl 75% Avar ze střezmé
    62214   Ellisa z Vlčetínských rybníček
19 Chara z Lovčických tarasů 01.08.2013 I gl-64% Idor ze strážného kopce
    62249   Alma z Lovčických tarasů
20 Kessy z Přerovska 07.01.2014 I-VII gl Ron z Březové stráně
    62297   Alja od Žalkovických polí
21 Colly od Bouňovské studánky 15.01.2014 I-gl 64% Grif od Bošické skály
    62320   Aby z Honsova Sadu
22 Asta od Falka 21.04.2014 I-gl 50% Alan od Bouňovské studánky
    62468 X-gl 37% Alka z Cmolova pole
23 Adora z Vitonických akátů 18.07.2014   Akim zpod Velínské stráně
    REG 62613 NDO Cira z Ucháče
24 Linda z Přerovska 01.02.2015   Uran z Kyjovic
    REG 62689 KO Alja od Žalkovických polí
25 Brixie z Kyjovic 19.03.2015   Ricky z Kyjovic
    REG 62789 KO Celie de Jean Baptiste
26 Bragi od Prombereckých lesů 02.05.2015   Cézar z pískové zahrady
    62888   Cira z Nivy
27 Gira z Citoňských luk 10.06.2015   Ira z Křepických vrchů
    REG 62978 KO Fira z Citoňských luk
         
Severomoravská pobočka      
Pořadové              Jméno Narozena     Linie         Otec feny
číslo   ČLP      v %         Matka feny
1 Lucka z Kobeřic 2.4.2009       II. Argo z Lesní
    59917 37,5 Liva z Dolního dvora
2 Hexa z Přerovska 1.6.2009      VII. Alan z Včelínského lesa
    60042 25 Dona Šimonův dvůr
3 Erna od Olší 3.1.2010       II. Car z Bučovického sadu
    60334 25 Bessi z Dělnické samoty
4 Bára z Blatin 15.2.2010     X./VII. Max z Hložku
    60437      25/37,5 Catty od Valovské homole
5 Arka z Kamenného kopce 22.6.2010       II. Geret z Miroslavského dvora
    13.7.2066 37,5 Pam z Kyjovic
6 Ajla od Žalkovických polí 14.10.2010      I./VII. Hardy z Koblova
    60938    37,5/12,5 Fany z Přerovska
7 Arra z Neřádova stavení 15.5.2010      VII. Terik z Kablaně
    8.1.2066   Chita z Kobeřic
8 Aischa z Neřádova stavení 15.5.2010      VII. Terik z Kablaně
    60638   Chita z Kobeřic
9 Cedra z Těšínovských buků 20.1.2010       I. Gaston z Těšínovských buků
    60359   Arka z Jílkova mlýna
10 Besy z Ucháče 8.9.2010     VII. Aron z Ucháče
    60924   Cita z Podřebčem
11 Ute z Kyjovic 12.2.2011     VII. Harry ze Šimárníku
    61053   Rita z Kyjovic
12 Bessy z Lesní 27.5.2011      II. Mak z Hvízdalky
    61294   Aida z Dělnické samoty
13 Dora z Lubiechowa 19.3.2012      V. Cid Hájský revír
    61556   Alfa z Lubiechowa
14 Era z Kusalova chovu 24.5.2012       I. Vik z Mutických vršků
    61684   Axa z Kusalova chovu
15 Alba z Prajzké 24.6.2012       II. Zero z Otmického polesí
    4.1.2069   Lucka z Kobeřic
16 Arga od Karlova smrku 16.12.2012        II. Gaston z Podhoránku
    61822   Erna od Olší
17 Cilka Jarpol 1.3.2014       VII. Urik z Mutických vršků
    62366   Cilka z Podřebčem
18 Erka z Přestavlckého revíru 19.3.2013       VII. Ron z Březové stráně
    61963   Jola z Kobeřic
19 Arleta Gothywen 9.3.2014        II. Aran od Petrovského zámku
    62388   Artemis Farní dvůr
20 Angie z Kyjovic 16.3.2015        II. Cvik z Debce
    62782   Rita z Kyjovic
21 Bonny z Kyjovic 19.3.2015        II. Ricky z Kyjovic
    62791   Celie de Jean Baptiste
22 Britany z Kyjovic 19.3.2015        II. Ricky z Kyjovic
    62788   Celie de Jean Baptiste