cshrenfrdehuitplptruskesuk

Přihlášení do členské zóny

Přihlášení pro správu inzerátů a zobrazení dokumentů v členské zóně

Váš profil

přihlášení-pokus

cf logo KLUB CHOVATELŮ ČESKÝCH FOUSKŮ

Seznam chovných fen pro rok 2015

 Zpracoval zástupce hlavního poradce chovu pan Herman Pavel 

Seznam chovných fen je aktualizován oblastními poradci chovu vždy k 31. 1. daného roku, z čehož vyplývá povinnost každoroční kontroly stavu osrstění všech fen v kritickém období do 31. 3!! V případě neprovedení kontroly osrstění bude fena vyřazena z chovu.

Pro rok 2015 je v chovu zařazeno 173 fen.

Západočeská pobočka      
Pořadové Jméno Narozena Linie Otec feny
číslo   ČLP v % Matka feny
1 Adina Rokycanská kotlina 13.11.2007 III Cyrd od Bošické skály
    590 83 50 Ora z Muticka
2 Bora z Oldřichovských luk 6.5.2008 IX-I Lesan z Hložky
    593 70 50-37,5 Hyna od Benatky
3 Sany z jedličáku 3.10.2008 I Gaston z Těšínovských buků
    596 31 87,5 Miki z Jedličáku
4 Connie z Loučanských vrchů 1.12.2009 I Demon z Těšínovských buků
    603 03 50 Gina z Končických hájů
5 Aida ze Senického dvora 22.4.2010 V-X Aran z Novoveského lesa
    605 48 50-25 Astan z Pištínských blat
6 Aida z Kudrnova dvora 18.5.2010 X-I Fred u Klobásné
    606 79 37,5-25 Brita z Jedlové strouhy
7 Asta od Libohošťského rybníka 11.6.2010 VII-NDrO Terik z Kablaně
    607 23 37,5-12,5 Ajka z Vobícek
8 Mora z Aufrízu 18.6.2010 I Fred u Klobásné
    607 77 50 Zina Czech Mokřany
9 Maidy od Vavřin. Rybníka 22.1.2011 III Dar z Huťské osady
    610 18 87,5 Bora od Lejnarů
10 Dita z Putimi 17.5.2011 III Bon z Chladné stráně
    612 76 75 Cilka z Podsrpenských lesů
11 Bára Rokycanská kotlina 19.5.2011 III Bon z Chladné stráně
    612 84 87,5 Adina Rokycanská kotlina
12 Enny z Jedlové strouhy 13.2.2013 X Bor z Podřipské stráně 
    619 31 37,5 Cira z Jedlové strouhy
Středočeská pobočka      
1 Cilka z Podsrpenských lesů 58743 IV. Cyrd od Bošické skály
    2007 37,5 Oma od Volyňského soutoku
2 Bona z Kešahu 58861 I. Aron z Podholovky
    2007 37,5 Tora z Fešandy
3 Bystra z Kešahu 58862 I. Aron z Podholovky
    2007 37,5 Tora z Fešandy
4 Asta z Lovčických tarasů 58895 VII. Kor z Hložku
    2007 37,5 Una z Kablaně
5 Fera od Tyrše 59022 V. Aran z Novoveského lesa
    2007 25 Besy z Jabkenické obory
6 Ajka z Vobícek 59094 IX. Char z Drňovek
    2007 37,5 Afra od Strouhavce
7 Dera Krupá 58797 IV. Aris od Prosné aleje
    2007 62,5 Alma od Anabušského lesíka
8 Cilka od Anabušského lesíka 58644 IV.       62,5 Aris od Prosné aleje
    2007   Bety z Řečických babek
9 Bora z Oslavského údolí 59170 I. Fron z Křepických vrchů
    2008 87,5 Carin Termanec
10 Arna z Pištínských Blat 59164 V. Don z Ventova dvora
    2008 37,5 Dita Hrabické remízky
11 Brita od Týnecké vrby 59483 I. Andy od Úvalské věže
    2008 50 Kena z Hložku
12 Ara z Blatin 59330 jiné Argo od Brašnického rybníka
    2008   Catty od Valovské homole
13 Ebina od Bošické skály 59518 IV. Bon z Chladné stráně
    2008 37,5 Darka od Bošické skály
14 Besy od Panského rybníka 59586 IX. Jasan z Hložku
    2008 50 Cora Orplid Osečná
15 Aby z Honsova sadu 59609 X. Cid od Tří stromů
    2008 25 Corina ze Zátoně
16 Dagi z Včelínského lesa 59980 VII. Car z Přestavlckého revíru
    2009 37,5 Cira z Včelínského lesa
17 Alfa z Lubiechowa 59977 V. Aran z Novoveského lesa
    2009 25 Una z Fešandy
18 Bety z Pištínských blat 60275 V. Aran z Novoveského lesa
    2009 50 Dita Hrabické remízky
19 Heda Krupá 60912 III. Dar ze Zátkovy zahrádky
    2010 50 Alma od Anabušského lesíka
20 Dita od Panského rybníka 60838 IX. Harry z Práchové
    2010 37,5 Cora Orplid Osečná
21 Gita ze Zvíkovské bašty 59380 I. Max z Hložku
      63% Arina od Strouhovce
22 Gája z Podhoránku 60670 II. Aran od Petrovského zámku
    2010 50% Charry z Malého Boubína
23 Arina z Městečka na dlani 60692 III. Don z Dočkalova dvora
    2010 50% Gitta z Pošné
24 Ambra z Městečka na dlani 60695 III. Don z Dočkalova dvora
    2010 50% Gitta z Pošné
25 Free ze Staropleských luk 60983 jiné Aran z Lovčických tarasů
    2010   Mira od Jemiluk
26 Hassy od Vavřineckého rybníka 61017 III. Dar z Huťské osady
    2011 75% Bora od Lejnarů
27 Běla z Koštické Žejdličky 61328 V Argo z Bohušovické tůně
    2011 37,50% Gess z Lipových dolin
28 Quanta z Hložku 61107 IX. Ben z Debce
    2011 37,5 Nella z Hložku
29 Hessi od Vavřineckého rybníka 61019 III Dar z Huťské osady
    2011 75% Bora od Lejnarů
30 Dora z Křenovských luk 61185 II Chad z Malého Boubína
    2011 50% Mis z Hvízdalky
31 City Gala Bouček 61102 III Tis z Březové stráně
    2011 50%  
32 Quina z Hložku 61106 IX. Ben z Debce
    2011 37,50% Nella z Hložku
33 Agáta Krossa Regál 61230 VII./IX. Aran z Lovčických tarasů
    2011 25% 25% Betty z Vchynických hvozdů
34 Chita Krupá 61634 III. Ogar z Hložku
    2012 62,50% Alma od Anabušského lesíka
35 Cindy z Pištínských blat 61768 V. Art z Koštické Žejdličky
    2012 50% Dita Hrabické remízky
36 Ali od Chlupatého habru 62139 III. Ogar z Hložku
    2013 75% Era Krupá
37 Bona od Aliny z Nehvizd 61581 III. Vax z Těšínovských buků
    2012 62,50% Daga z Duškova dvora
Severočeská pobočka      
1 Anka z Malého a Velkého vrchu 2.5.2008        I Argo z Brašnického rybníka
    59416/12 25 Lucia z Těšínovských buků
2 Cindy od Růvra 12.1.2009         VII Ed od Pitné vody
    59712/11 25 Aza z Malé Volavky
3 Barra Perdix Bohemia 4.10.2010   III Erik z Ventova dvora
    60341/12 50 Jessi z Práchové
4 Dorka od Růvra 20.5.2010      III Fešák od Pitné vody
    60645/12 50 Aza z Malé Volavky
5 Brita z Rohozné 18.6.2010        I Car z Bučovického sadu
    60760/12 50 Tracy z Těšínovských buků
6 Polly z Hložku 30.7.2010        I Cid od Tří stromů
    60842/14   Nella z Hložku
7 Inna od Pitné vody 30.1.2012 V Ares z Lubiechova
    61466/15 37,50% Dorka od Růvra
8 Inka od Pitné vody 30.1.2012 V Ares z Lubiechova
    61445/15 37,50% Dorka od Růvra
9 Hella z Podhoránku 7.9.2011 II Mak z Hvízdalky
      50% Cherry z Malého Boubína
10 Paris z Radějovicka 22.11.2011 VII Terik z Kablaně
    61157 37,50% Anita z Blatin
Východočeská pobočka      
1 Heny z Lusku Zdobnice 2007      III - 62,5 % Baron ze Staroples. Luk
    58582 IV - 37,5 % Fera z Lusku Zdobnice
2 Dina z Nolkopu 2007      IV Alan z Včelínského lesa
    58585 50% Ura z Nolkopu
3 Ula z Těšínovských buků 2007       II Mak z Hvízdalky
    58593 25% Arka z Jílkova mlýna
4 Nira od Jemiluk 2007       IX Jasan z Hložku
    58754 37,50% Ira od Jemiluk
5 Fela z Heřmanické stráně 2007       VII Ed od Pitné vody
    58994 25% Cita z Úlibic. Páleníka
6 Polly z Langrova dvora 2008        X Dyk z Úlibic. Páleníka
    59664 25% Bára od pram.Křetinky
7 Diana ze Staropleských luk 2009       IV Aris z Prosné aleje
    59894 37,50% Mira od Jemiluk
8 Ajša z Řáholečku 2009        I Lesan z Hložku
    60096 37,50% Nyka od Krále z Brusnice
9 Cita ze Střezmé  2009       X Argo od Brašnic. Rybníka
    60123 37,50% Ajda ze Střezmé
10 Gama z Nolkopu 2009 IV Chán od Hlučálu
    59746 87,50% Ura z Nolkopu
11 Asta z Městečka na dlani 2010 III Don z Dočkalova dvora
    60693 50% Gitta z Pošné
12 Aida z Městečka na dlani 2010 III Don z Dočkalova dvora
    60694 50% Gitta z Pošné
13 Andy od Šibené hory 2010 I Avar ze Střezmé
    60801 37,50% Ula z Těšínovskách buků
14 Fela ze Staropleských luk 2010 Jiné Aran z Lovčických tarasů
    60982   Mira od Jemiluk
15 Dixi od Růvra 2010     III Fešák od Pitné vody
    60643 37,50% Aza z Malé Volavky
16 Žaneta od Krále z Brusnice 2010      I Nor od Jemiluk
    60851 62,50% Mája od Krále z Brusnice
17 Nessi z Aufrízu 2011 I Gaston z Těšín. Buků
    60997 50% Zina Czech Mokřany
18 Dixi z Křenovských luk 2011 II Chad z Malého Boubína
    61183 62,50% Mis z Hvízdalky
19 Maša z Koblova 2011 I Endy z Krásné Lhoty
    61043 87,50% Bety z Koblova
20 Dina Rybnov 2011 IX Jasan z Hložku
    61060 50% Besy z Debce
21 Cita z Pískové zahrady 2011 I Avar ze Střezmé
    61171 75,00% Nira od Jemiluk
22 Sylva z Langrova dvora 2011 I Dyk z Úlibického Páleníka
    61384 25,00% Bára od Pramene Křetinky
23 Rita z Bělečských strání 2011 VII Alan z Včelínského lesa
    61387 37.5% Vera z Kablaně
24 Dora z Pískové zahrady 2012 I Ugas z Těšínovských buků
    61533 37,50% Nira od Jemiluk
25 Era od Brandejsů 2009 IV Baron ze Staropleských luk
    60118 62,50% Dari od Brandejsů
26 Vendy z Kyjovic 2012 II Arko od Tureckého dubí
    61469 62,50% Celie de Jean Baptiste
27 Greta ze Staropleských luk 2012 III Dar z Huťské osady
    61616 50% Mira od Jemiluk
28 Iga z Lusku Zdobnice 2012 IV Alan z Břevnicka
    61700 50% Heny z Lusku Zdobnice
29 Hira ze Staropleskách luk 2013 I Oskar od Jemiluk
    62021 37,50% Free ze Staropleských luk
Jihočeská pobočka      
1 Cherry z Malého boubína 2007 II,IX Geret z Miroslavského d.
    59075   Desi z Netolických rybníků
2 Grácie u Klobásné 2007 I,X,II Mak z Hvízdalky
    58689   Maris z Těšínovských b.
3 Heddy z Malého Boubína 2007 IX,II Uran ze Zvíkovské bašty
    58576   Desi z Netolických rybníků
4 Jery z Vilímova 2008 III Bon z Chladné stráně
    59245   Ara z Jenovických polí
5 Dora z Jílkova mlýna 2008 I,IX,III Car od Dubového dvora
    59146   Clea z Jílkova mlýna
6 Aggy z Křenovských luk 2008 X Ajax od Sekanců
    59576   Mis z Hvízdalky
7 Irry z Malého boubína 2009 I,X,II Cid od Tří stomů
    59993   Heddy z Malého boubína
8 Cilka z Debce 2009 I,X Mak z Hvízdalky
    59858   Ajda z Debce
9 Biana z Pištínských blat 2009 V,X Aran z Novoveského lesa
    60272   Dita z Hrabicské remízky
10 Geny z Křepických strání 2009 I,II,X Marco z Kyjovic
    59832   Gera z Křepických vrchů
11 Cecilka z Těšínovských buků 2010 I Gaston z Těšínovských buků
    60358   Arka z Jílkova mlýna
12 Jesi u Klobásné 2010 X,I Démon z Těšínovských buků
    60407   Elis u Klobásné
13 Elsa z Jílkova mlýna 2010 I,X Edda ze Skorotínské hájovny
    60654   Clea z Jílkova mlýna
14 Bessi z Blatin 2010 VII,I Max z Hložku
    60439   Catty od valovské homole
15 Hegy z Podhoránku 2011 IX,II Mak z Hvízdalky
    61397   Cherry z Malého boubína
16 Hena z Podhoránku 2011 II Max z Hvízdalky
    61399   Cherry z Malého Boubína
17 Cita z Vltavského luhu 2011 IX,I Ajax z Vobícek
    61239   Dora z Jílkova mlýna
18 Boni z Kamenného kopce 2012 II,X,III Mak z Hvízdalky
    61622   Pam z Kyjovic
19 Gera z Komárovských blat 2012 III Vax z Těšínovských buků
    61495   Cira z Duškova dvora
20 Gora z Komárovských blat 2012 III Vax z Těšínovských buků
    61496   Cira z Duškova dvora
21 Ela z Lívy 2012 III,I Emír z Ventova dvora
    61740   Jannet z Křepických vrchů
22 Arka Scrofa 2012 IX,I,X Geret z Miroslavského d.
    61714   Ellisa z Vlčetínských rybníček
23 Mery u Klobásné 2013 IX,I Ajax z Vobícek
    61870   Jesi u Klobásné
24 Mona u Klobásné 2013 IX,I Ajax z Vobícek
    61869   Jesi u Klobásné
Jihomoravská pobočka      
1 Cira z Podsrpenských lesů 14.4.2007  I      Cyrd od Bošické skály
    58740   Orma od Volyňského soutoku
2 Besi z Dělnické samoty 13.5.2007 II Geret z Miroslavského dvora
    58882   Asta z Lesní
3 Megy z Bělečských strání 30.11.2007 Jiné Brok z Dubňanských kostelisk
    59090 NDO Vera z Kablaně
4 Wendy z Těšínovských buků 7.3.2008 jiné Brok z Dubňanských kostelisk
    59212   Arka z Jílkova mlýna
5 Brita z Oldřichovských luk 6.5.2008 jiné Lesan z Hložku
    59371   Hyna od Benatky
6 Bárny z Václavova Dvora 1.1.2009 VII       Cir Termanec
    59699   Xara z lívy
7 Cedra z Nivy 24.5.2009 I Cir Termanec
    60049   Arma z Nivy
8 Cira z Nivy 24.5.2009 I Cir Termanec
    60052   Arma z Nivy
9 Sissi z Kyjovic 13.1.2009 II Mak z Hvízdalky
    59721 KO Era z Rostěnic
10 Iva z Křepických vrchů 18.1.2009 I Marco z Kyjovic
    59738 KO Gita z Křepických vrchů
11 Ellisa z Vlčetínských rybníček 17.2.2009  I,X Eros u klobásné
    59805   Bryta z Vlčet. rybníček
12 Centa z Oslavského údolí 7.6.2009 III,I Brok z Dubňanských kostelisk
    60066   Carin Termanec
13 Bora z Rohozné 18.6.2010 I,III, Car z Bučovického sadu
    60759   Tracy z Těšínovských b.
14 Vilka z Březové stráně 2.3.2010 VII,I Port z Březové stráně
    60463   Tina z Mutických vršků
15 Percy z Hložku 30.7.2010 X,I,III Cid od Tří stromů
    60861   Nella z Hložku
16 Fira z Citoňských luk 1.12.2010 II Mak z Hvízdalky
        Alma z koroptvárny
17 Zita z Březové stráně 23.4.2011 VII Bryk z Lovčických tarasů
    61198   Tina z Muticka
18 Cora z Agrorevíru 12.4.2011 III Brok z Dubňanských kostelisk
    61720   Fendy u Klobásné
19 Ela z Kablaně 25.7.2011 I,VII Terik z Kablaně
    61377   Dina z Heřmanické stráně
20 Cira z Ucháče 3.5.2011 IX,VII Adar z Hamráčku
        Cita z Podřebčem
21 Rouse z Hložku 13.4.2012 IX Oskar od Jemiluk
    61596   Nella z Hložku
22 Irra-G z Přerovska 11.6.2012 VII,I Gábi z Přerovska
    61697   Argo od Jemčinských dubů
23 Connie z Pískové zahrady 10.4.2011 I Gl Avar ze Střezmé
    61172   Nira od Jemiluk
24 Exa z Lívy 28.6.2012 V- I Gl Emir z Ventova dvora
    61172   Jannet z Křepických vrchů
25 Arwen od Otínského potoka 14.4.2012 I Gl Port z Březové stráně
    61642   Cedra z Nivy
26 Alka z Rančířova 8.11.2011 IX Ajax z Vobícek
    61423   Arka od Zábořského dubu
27 Alma z Březinova dvora 19.3.2012 I-50% Ben z Debce
    61545 X-+ Aja z Vlčetínských rybníček
28 Flóra z Lovčických tarasů 7.6.2012 VII Hart ze Šimárníku
    61693   Alma z Lovčiských tarasů
29 Cita z Březové stráně 8.6.2013 I-X Alan z Kudrnova dvora
    62149   Vilka z Březové stráně
30 Arma z Cmolova pole 10.6.2011 I-60% Falk z Koblova
    61323   Besi od Katovky
31 Era z Krajčovičovej farmy 7.6.2010 I-60% Vax z Těšínovských buků
    3471   Dara z Nemieček
Severomoravská pobočka      
1 Gera z Koblova 17.3.2007       I. Car ze Šimárníku
    58675 50 Dina Akcezal
2 Pam z Kyjovic 12.5.2007       II. Cvik od Bošické skály
    58855 25 Era z Rostěnic
3 Asta od Zábořského dubu 24.5.2007       II./IX. Emír z Dubové hráze
    58879 37,5 Nora od Volyňsk. soutoku
4 Ari ze Štramberčíku 31.5.2007       I./X. Dan z Tiské hájenky
    58927 37,5 Tena z Kusalova chovu
5 Rita z Kyjovic 1.1.2008       VII./II. Ogar z Březové stráně
    59120         25/25 Era z Rostěnic
6 Cilka z Podřebčem 14.3.2008      VII. Alan z Včelínského lesa
    59334 37,5 Linda z Bělečských strání
7 Jola z Kobeřic 11.5.2008      VII. Nero z Dřevnického pram.
    59456 37,5 Heda z Kobeřic
8 Gábi z Přerovska 25.9.2008      VII. Car z Přestavlck. revíru
    59596 25 Dona Šimonův dvůr
9 Gita z Přerovska 25.9.2008      VII. Car z Přestavlck. revíru
    59598 25 Dona Šimonův dvůr
10 Kora z Koblova 15.3.2009     X./I. Max z Hložku
    59882    37,5/25 Bety z Koblova
11 Lucka z Kobeřic 2.4.2009       II. Argo z Lesní
    59917 37,5 Liva z Dolního dvora
12 Celie de Jean Baptiste 18.4.2009       II. Adar z Žaboklik
    59959 37,5 Flóra u Klobásné
13 Hexa z Přerovska 1.6.2009      VII. Alan z Včelínského lesa
    60042 25 Dona Šimonův dvůr
14 Erna od Olší 3.1.2010       II. Car z Bučovického sadu
    60334 25 Bessi z Dělnické samoty
15 Bára z Blatin 15.2.2010     X./VII. Max z Hložku
    60437      25/37,5 Catty od Valovské homole
16 Tara z Kyjovic 16.6.2010      VII. Car z Přestavlc. revíru
    60766 50 Rita z Kyjovic
17 Arka z Kamenného kopce 22.6.2010       II. Geret z Miroslavského dv.
    60826 37,5 Pam z Kyjovic
18 Ajla od Žalkovických polí 14.10.2010      I./VII. Hardy z Koblova
    60938    37,5/12,5 Fany z Přerovska
19 Arra z Neřádova stavení 15.5.2010      VII. Terik z Kablaně
    60640   Chita z Kobeřic
20 Aischa z Neřádova stavení 15.5.2010      VII. Terik z Kablaně
    60638   Chita z Kobeřic
21 Cedra z Těšínovských buků 20.1.2010       I. Gaston z Těšínovských buků
    60359   Arka z Jílkova mlýna
22 Besy z Ucháče 8.9.2010     VII. Aron z Ucháče
    60924   Cita z Podřebčem
23 Ute z Kyjovic 12.2.2011     VII. Harry ze Šimárníku
    61053   Rita z Kyjovic
24 Artemis Farní Dvůr 19.4.2011      II. Ricky z Kyjovic
    61190   Asta od Zábořského dubu
25 Monča z Koblova 8.2.2011       I. Endy z Krásné Lhoty
    61046   Bety z Koblova
26 Dora z Lubiechowa 19.3.2012      V. Cid Hájský revír
        Alfa z Lubiechowa
27 Chína Krupá 27.4.2012      III. Ogar z Hložku
        Alma z Anabušského lesíka
28 Era z Kusalova chovu 24.5.2012       I. Vik z Mutických vršků
    61684   Axa z Kusalova chovu
29 Brita z Nezamyslic 14.9.2012      VII. Ir z Třebotovických luhů
        Asta z Jelínkovy louky
30 Arga od Karlova smrku 16.12.2012        II. Gaston z Podhoránku
        Erna od Olší