cshrenfrdehuitplptruskesuk

header2018 5

 

Přihlášení do členské zóny

Přihlášení pro správu inzerátů a zobrazení dokumentů v členské zóně

cf logo

KLUB CHOVATELŮ ČESKÝCH FOUSKŮ

Vítáme vás na stránkách Klubu chovatelů českého fouska

Welcome to the website of the Club breeders český fousek  //  Willkommen auf der Website der  Kennel Club Český fousek

Přihlášky na Nominační soutěž na MRK 2020 - do 15.11.2019.    Podmínky pro přihlášení:  I. cena na VZ, minimálně 470 b. a nikdy nestartoval na MRK a MKP
Podrobnosti na webu >> ČMMJ

 POZOR SOUTĚŽ  NEJ ČF - práce a exteriér.   Termín zaslání přihlášek   je do 15.11.2019.  Přihlášky exteriér zasílejte na hlavního poradce chovu, přihlášky nej práce a vůdce na výcvikáře klubu dle >> podmínek soutěže.

Novelizované zkušební řády pro lovecké psy

/zdroj web ČMMJ/

Sbor zástupců ČMMJ na svém zasedání 8.6. 2019 v Benešově schválil novelu Všeobecné části Zkušebního řádu pro zkoušky lovecké upotřebitelnosti. Tato novela Všeobecné části vstoupí v platnost od 1.1. 2020.

 

Ostatní části – jednotlivé řády pro zkoušky ohařů, loveckých slídičů a retrievrů, jezevčíků a teriérů, honičů a barvářů zůstaly zachovány dle znění Zkušební řádu platného od 1.1. 2014 a ve znění Dodatku č.1/2015 ZŘ.

Na základě úpravy všeobecné části a doplnění znění Dodatku č.1/2015 ZŘ přímo do textu je nyní připravován dlouho očekávaný ZŘ v tištěné podobě.

Kompletní text znění ZŘ s úpravou a doplněným Dodatekem č. 1/2015 ZŘ bude zveřejněn na webu ČMMJ po grafickém zpracování tiskárnou. a bude k dispozici na Okresních mysliveckých spolcích (dle jejich objednávek)  a rovněž v knihkupectví Myslivost s.r.o. (zde od října 2019).

Kompletní text znění ZŘ s úpravou a doplněným Dodatkem č. 1/2015 ZŘ bude zveřejněn na webu ČMMJ po grafickém zpracování tiskárnou.